NA ZDJĘCIACH –Alpine A110 Pikes Peak w przygotowaniu w Stanach Zjednoczonych

Niecały tydzień przed fatalnym spotkaniem, Alpine kontynuuje przygotowania z A110 Pikes Peak wokół słynnej góry w Kolorado (Stany Zjednoczone).

opublikowany 20/06/2023 à 17:02

Doriana Grangiera

0 Zobacz komentarze)

NA ZDJĘCIACH –Alpine A110 Pikes Peak w przygotowaniu w Stanach Zjednoczonych

L'Alpine A110 Pikes Peak jest na amerykańskiej ziemi! © Antonin Vincent / DPPI

Alpine podbić Stany Zjednoczone! Firma z siedzibą w Dieppe przybyła do Kolorado na wyścig do chmur, Pikes Peak. Na kilka dni (25 czerwca) przed próbą Raphaëla Astiera na czas na pokładzie A110 Pikes Peak francuski klan nadal udoskonala ostatnie szczegóły swojego wierzchowca.

Trójkolorowa bomba wjechała zwłaszcza na owalny tor toru wyścigowego Pikes Peak International Raceway, rzut beretem od słynnego szczytu Mt. W tygodniu poprzedzającym wyścig samochód będzie mógł pokonywać odcinki trasy wijące się pod górę Pikes Peak. Trasa o długości 20 km jest podzielona na trzy części przeznaczone na sesje treningowe.

Przypominamy, że w kategorii Time Attack 110 zgłoszona zostanie A1 Pikes Peak, która będzie miała na celowniku rekord 9 minut i 23 sekund należący do… samego Raphäela Astiera, osiągnięty w 2019 roku.

GALERIA –Alpine A110 Pikes Peak w testach

 

CZYTAJ TAKŻE > Pikes Peak – Trochę bliżej chmur

Doriana Grangiera

Młody dziennikarz tęskniący za sportem motorowym z przeszłości. Wychowany na wyczynach Sébastiena Loeba i Fernando Alonso.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz