Pełny program 24-godzinnego wyścigu Le Mans 2024

ACO ujawniło cały program 2024-godzinnego wyścigu Le Mans w 24 roku. Jest coś na każdy gust.

opublikowany 02/05/2024 à 18:01

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Pełny program 24-godzinnego wyścigu Le Mans 2024

©ACO/24 godziny Le Mans

Znaliśmy już program sportowy, teraz wiemy, że ze wszystkich zaplanowanych zajęć 24 godziny Le Mans W tym roku. Inauguracja odbędzie się we wtorek 11 czerwca na terenie toru, gdzie otwartych zostanie 5 stref kibica: Strefa Kibica Zawodów, Strefa Kibica Rodziny, Strefa Kibica Koncertów, Strefa Kibica East Gate i Strefa Kibica Panorama.

W strefach kibica na widzów czekają liczne punkty gastronomiczne, miejsca odpoczynku, telebimy i zajęcia tematyczne. Dzieci będą również w sercu wioski z grami na świeżym powietrzu, tyrolką, symulatorami, a nawet strefą dla dzieci przy Journal de Mickey.

Drony zrobią pokaz podczas 24-godzinnego wyścigu Le Mans

Podobnie jak w przypadku edycji Stulecia, powtórzony zostanie nocny pokaz dronów i pokaz pirotechniczny. Zaplanowano je na sobotę wyścigu o godzinie 23:15 po koncercie Simple Minds. Dodatkowo temu występowi towarzyszyć będzie grupa Synapson.

Jeśli chodzi o zmagania na torze, tak naprawdę rozpoczną się one w środę 12 czerwca, po tradycyjnym dniu ważenia i testów. W dzisiejszym programie znajdują się dwie bezpłatne sesje treningowe i jedna sesja kwalifikacyjna. Na czwartek zaplanowano dwie nowe bezpłatne sesje treningowe z Hyperpolem pośrodku. Następnie nastąpi przerwa aż do 15-minutowej rozgrzewki w sobotę przed wielkim startem o 16:00.

Pełny program 24-godzinnego wyścigu Le Mans 2024

CZYTAJ TAKŻE > ACO prezentuje koncerty w ramach 24-godzinnego wyścigu Le Mans 2024

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)