4H du Castellet – H2: COOL Racing obejmuje prowadzenie

Po karach dla Inter Europol Competition i AO przyznanych przez TF, to COOL Racing odziedziczyło prowadzenie w 4-godzinnym wyścigu w Le Castellet w połowie wyścigu.

opublikowany 05/05/2024 à 13:30

Walenty GLO

0 Zobacz komentarze)

4H du Castellet – H2: COOL Racing obejmuje prowadzenie

Foto: Marc de Mattia / DPPI

  • Luca Ghiotto, będący wówczas liderem po pierwszej godzinie zawodów Inter Europol Competition, otrzymał przejazd za wyprzedzanie poza granicami toru. Włoch, kolega z drużyny Clémenta Novalaka, pozostawił stanowisko lidera Edgarowi. Brytyjczyka na AO przez TF przekazywał Brytyjczyk Robert Kubica, a Polak z kolei musiał zapłacić przejazdem, z tych samych powodów co Ghiotto.
  • Pod koniec drugiej godziny wyścigu w Barcelonie zwycięska załoga na otwarcie sezonu, czyli trio Lorenzo Fluxa – Malthe Jakobsen – Ritomo Miyata, zajmuje prowadzenie na 37. miejscu w COOL Racing .
  • DKR Engineering kontynuuje swoją niecodzienną strategię, instalując w samochodzie Laurentsa Hörra na drugim miejscu. Brązowy Andres Latorre będzie zatem odpowiedzialny za ukończenie wyścigu, gdy zespół będzie prowadził LM P2 Pro-Am.
  • Sytuacja nie uległa zmianie zarówno w LM P3, jak i LMGT3, gdzie WTM autorstwa Rinaldi Racing i Iron Dames nadal dominuje w debatach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 4H du Castellet – H1: Inter Europol Competition na czele

Walenty GLO

Dziennikarz. Reporter rajdowy (WEC, IMSA, ELMS, ALMS) i czasami F1 lub IndyCar.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz