Fuoco zdobywa pole position w 6-godzinnym wyścigu Imola, zdobywając hat-tricka Ferrari u siebie

W sobotę Ferrari zdominowało kwalifikacje do 6-godzinnego wyścigu na torze Imola. Antonio Fuoco umieścił pole position z numerem 50, przed Robertem Shwartzmanem (AF Corse z numerem 83) i Alessandro Pierem Guidi (Ferrari z numerem 51).

opublikowany 20/04/2024 à 16:02

Walenty GLO

0 Zobacz komentarze)

Fuoco zdobywa pole position w 6-godzinnym wyścigu Imola, zdobywając hat-tricka Ferrari u siebie
  • Kwalifikacje do 6-godzinnego wyścigu Imola odbyły się w tę sobotę na torze Autodromo Dino e Enzo Ferrari.
  • Dominujący podczas wszystkich sesji treningowych Ferrari strzelili autorytarnego hat-tricka przed swoim Tifosim. Antonio Fuoco przekonał wszystkich, że okrążenie uzyskało czas 1:29.466, 0.419 sekundy przed Robertem Shwartzmanem (AF Corse nr 83) i Alessandro Pierem Guidi (Ferrari nr 51).
  • Za trzema samochodami producenta znajdziemy dwa Porsche urzędnik z numerem 6 przed numerem 5. 6., Toyota nr 7 pilotowany przez Kamui Kobayashi jest jedynym innym samochodem w tej samej sekundzie co samochód wiodący.
  • Pierwsze BMW, numer 20 René Rasta, zostało wstawione pomiędzy dwie Toyoty, na 7. miejscu. Callum Ilott (Hertz Team JOTA nr 12) i Julien Andlauer (Proton Competition nr 99) zamykają pierwszą dziesiątkę.
  • Matt Campbell (Porsche nr 5) i Brendon Hartley (Toyota nr 8) popełniła błąd podczas Hyperpole.
  • 1 sekundy od zakończenia Q57 po tym, jak Dries Vanthoor (BMW) wypadł z toru i w dniu swoich urodzin wniósł żwir na tor w Piratella.
  • Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Peugeot i Alpine nie przekroczył linii prowadzącej do Hyperpole. Peugeot z numerem 94 wystartuje z 14. pozycji przed modelem z numerem 93. Po stronie A numer 35 rozpocznie się od 17. rzędu przed numerem 36.
  • Isotta Fraschini zajęła ostatnie miejsce.

Ranking Hyperpole 6 Hours of Imola:

Osoby wyeliminowane w Q1:

CZYTAJ TAKŻE > Manthey PureRxcing przelatuje przez kwalifikacje LMGT3 i umieszcza Porsche na pole position na torze Imola

Walenty GLO

Dziennikarz. Reporter rajdowy (WEC, IMSA, ELMS, ALMS) i czasami F1 lub IndyCar.

0 Zobacz komentarze)