Philippe Sinault: „Całkowite zaufanie do Ferdynanda Habsburga”

Philippe Sinault potwierdził swoje zaufanie do Ferdynanda Habsburga w związku z jego obecnością w 24-godzinnym wyścigu Le Mans pomimo nowego wycofania się Austriaka ze Spa.

opublikowany 09/05/2024 à 18:30

Dominik Dricot

0 Zobacz komentarze)

Philippe Sinault: „Całkowite zaufanie do Ferdynanda Habsburga”

Philippe Sinault w Katarze - Fot.: Germain Hazard / DPPI

Nieobecny w ten weekend na torze Imola and Spa, po gwałtownym wyjściu z toru 27 marca, podczas którego złamał dwa kręgi, Ferdinand Habsburg deklaruje, że jest pewny swojej obecności na torze 24 godziny Le Mansw połowie czerwca pod szyldem Alpine.

« Właśnie zacząłem treningi siłowe i przygotowania, aby mieć pewność, że wrócę do formy przed Le Mans, – mówi HabsburgTo bardzo dziwne, że nie mogę być w ten weekend w Spa z moim zespołem Alpine. Całym sercem jestem z moimi kolegami z drużyny, Paulem-Loupem (Chatin), Charlesem (Milesi) i Julesem (Gounon). »

« To dziwna sytuacja, nie mieć kontroli nad szybkością leczenia, ale taka jest rzeczywistość, Przyznaje. Upewniam się, że kiedy dostanę szansę, aby wrócić do samochodu wyścigowego i robić to, co kocham, będę tam na 100% i lepiej niż przed wypadkiem. Dziękuję wszystkim za wiadomości. Powodzenia przy Alpine w ten weekend. »

Philippe Sinault, szef zespołu Alpine w wytrzymałości, zgadza się z tym:

« Z Ferdynandem mamy niemal codzienny kontakt », potwierdził nasz rozmówca w ekskluzywnym wywiadzie na padoku Spa. „ Jesteśmy przekonani. Jeśli Ferdinand poczuje się na siłach na 100%, będzie częścią naszego zespołu podczas podwójnej rundy w Sarthe. »

CZYTAJ TAKŻE > Habsburg zapewnia, że ​​wystąpi w Le Mans i będzie w świetnej formie

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz