WEC-H+2: Porsche nr 18 traci prowadzenie

Porsche z numerem 18 straciło prowadzenie na torze Nürbrugring po rzucie karnym. Pierwsze miejsce przypadło dwóm modelom 919 Hybrid.

opublikowany 30/08/2015 à 15:00

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WEC-H+2: Porsche nr 18 traci prowadzenie

Porsche z numerem 18 straciło półminutowe prowadzenie na torze Nürburgring (Niemcy). 5-sekundowy przystanek i start nałożone za nadmierne zużycie benzyny. Romain Dumas zastąpił Marca Lieba w modelu 919 Hybrid, który bezpośrednio rywalizuje o pierwsze miejsce z siostrzanym samochodem, którym obecnie jeździ Brendon Hartley. Nowozelandczyk przejął kontrolę nad wydarzeniem.

Jeśli jaAudi pozostaje w kontakcie z Porsche, Toyota zaczyna cierpieć i wkrótce powinna znaleźć się o jedno okrążenie do liderów.

G-Drive Racing objął prowadzenie w LMP2 z Romanem Rusinovem za kierownicą Ligiera JS P2 z numerem 26, który jest kilka sekund przed KCMG Oreca 05 prowadzonym obecnie przez Matthew Howsona. Drugi Ligier z G-Drive Gustavo Yacamana zamyka pierwszą trójkę w kategorii, przed Morganem z Team SARD Morand iAlpine 450b.

Porsche utrzymuje także prowadzenie w GTE Pro z 911 RSR nr 91 Richarda Lietza, który wyprzedza Ferrari nr 71 autorstwa Davide Rigona. Zawodnik z numerem 92 prowadzony przez Patricka Pileta awansował na 3. pozycję po przebiciu się na początku wyścigu. Aston Martin objął prowadzenie w GTE Am za kierownicą Paula Dalla-Lany z numerem 98, która ma o jeden przystanek mniej niż 911 RSR z Abu Dhabi Proton Racing.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz