WEC – Porsche ostrzega konkurencję w Austin

Porsche uzyskało najlepsze czasy w pierwszych 6-godzinnych testach na torze Circuit of the Americas w Austin. Jednak numer 17 napotkał problem mechaniczny ograniczający działanie 919 Hybrid.

opublikowany 18/09/2015 à 12:30

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WEC – Porsche ostrzega konkurencję w Austin

Porsche było najskuteczniejsze podczas pierwszych dwóch sesji treningowych przed 6-godzinnym wyścigiem Circuit of the Americas w Austin (Teksas). Porsche z numerem 18 prowadzonym przez Romaina Dumasa pokonało okrążenie toru w czasie 1:47”231, podczas gdy Timo W drugiej sesji Bernhard wzrósł do 2 dziesiątych na pozycji 17. Producent ze Stuttgartu napotkał jednak problem mechaniczny ograniczający jazdę Bernhard-Hartley-Webber z problemem na przedniej osi.

„Jeździłem tylko podczas sesji nocnej i w ramach przygotowań do wyścigu skupiłem się na sztafetach”– skomentował Timo Bernhard. « Ruch jest utrudniony przy 31 samochodach. Chociaż stale musimy sobie radzić z tymi trudnościami, czuję, że na tym torze może być jeszcze bardziej skomplikowanie, szczególnie nocą. »

Neel Jani, kierowca modelu 919 Hybrid nr 18, podobnie jak jego koledzy z zespołu, zauważa wzrost osiągów w porównaniu z poprzednią edycją w 2014 roku. „Przepaść jest dość duża. Szczególnie czujemy lepszy poziom przyczepności w szybkich zakrętach. Niższe temperatury wieczorem również mogą być dla nas zaletą”– oznajmił Szwajcar.

Film z najważniejszymi momentami testu

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz