Alonso: „W innych dyscyplinach muszę zostać mistrzem”

Fernando Alonso podniósł możliwość wycofania się z F1, a Asturian nadal dąży do zdobycia kolejnego tytułu.

opublikowany 26/09/2015 à 16:40

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Alonso: „W innych dyscyplinach muszę zostać mistrzem”

Alors, że przyszłość Jensona Buttona en F1 pozostaje nierozwiązana, tj Fernando Alonso również mogłaby zostać zakwestionowana. Dwukrotny mistrz świata nie zdobył tytułu od dziewięciu lat, jego ostatnia koronacja miała miejsce w 2006 roku z Zespół Renault F1. Jego nieodebrana wizyta Ferrari to nic w porównaniu z obecnym brakiem wydajności McLaren-Honda, do tego stopnia, że ​​kwestionuje przyszłość jej załogi.

„Mam nadzieję, że ponownie zostanę mistrzem świata”, rozpoznał Fernando Alonso w El Confidencial. „Mam wrażenie, że moja ostatnia piosenka powstała znacznie wcześniej, wydaje się, jakby to było XNUMX lat temu. Jeśli nie uda mi się tego zrobić tutaj, są inne dyscypliny, w których mogę zostać mistrzem świata. Zostało mi jeszcze kilka lat. »

34-letni Hiszpan nie ukrywał swojego zainteresowaniaWytrzymałość odkąd dał początek 82. edycji 24 godziny Le Mans 2014. Kierowca McLarena zajął 12. pozycję na starcie przed GP Japonii rozgrywanym w ten weekend na torze Suzuka

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz