Andrea Kimi Antonelli zastąpi Logana Sargeanta od 2024 roku w Williamsie?

Andrea Kimi Antonelli, który robi postępy szybciej niż światło, zostaje ogłoszony w Williamsie jako potencjalny następca Logana Sargeanta, który już znajduje się na gorącym miejscu. Chociaż James Vowles prawdopodobnie nie miałby z tym problemu, rodzi to jednak pytanie prawne.

opublikowany 04/05/2024 à 01:17

Jeremy’ego Satisa

1 Zobacz komentarze)

Andrea Kimi Antonelli zastąpi Logana Sargeanta od 2024 roku w Williamsie?

Czy Andrea Kimi Antonelli zakończy sezon F2? © Antonin Vincent / DPPI

Czy Loganowi Sargeantowi naprawdę zagraża bezpośrednie niebezpieczeństwo?

Jego zatrzymanie o godz Williams w 2024 r. był już małym cudem. Autor trudnego pierwszego roku, naznaczonego pojedynczym punktem zdobytym u siebie w Austin, Logan sierżant uratował tyłek w ostatniej chwili dzięki zakończeniu sezonu, w którym mógł pokazać się bardziej na swoją korzyść. Brak wolnych i doświadczonych pilotów na rynku zmusił amerykański personel Grove do zatrzymania go w zespole, w czym pomógł także jego paszport. Niemniej jednak James Vowles żywił nadzieję, że w 2024 roku podniesie swój poziom, pokazując się bliżej Alexowi Albon. Po pięciu rundach była to fatalna porażka. Główny brytyjski zespół, który zawsze publicznie wspierał swojego kierowcę, zaczyna go bronić

Jeremy’ego Satisa

Świetny reporter F1 i pasjonat formuł promocyjnych

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Nieograniczone przedmioty premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Wszystkie numery AUTOhebdo dostępne od 2012 roku
COUV-2433

1 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

1 Uwagi)

Yves-Henri RANDIER

04 o 05:2024

Obstawiamy, że Sargeant będzie jeździł do przerwy letniej, ale Antonelli zasiądzie w fotelu Williamsa, gdy skończy 18 lat (tj. w dniu GP Holandii w Zandvoort) lub wystartuje w Monza przed Grand Prix Włoch 2024 !

Aby napisać komentarz