Ecclestone: „Przeanalizuj wszystko od początku”

Bernie Ecclestone uważa, że ​​przepisy F1 powinny zostać zasadniczo zmienione, aby ożywić zainteresowanie opinii publicznej.

opublikowany 19/10/2015 à 18:17

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Ecclestone: „Przeanalizuj wszystko od początku”

Bernie Ecclestone, dyrektor FOM, wyraził chęć poznania zasad F1 zostać przywrócony do korzeni, aby lepiej spełniać oczekiwania społeczeństwa. Finansista tej dyscypliny, który przemawiał w niemieckim kanale ZDF, z pewnością chciałby zobaczyć ewolucję silnika, ponieważ pan E nigdy nie był zwolennikiem pojawienia się turbodoładowanego/hybrydowego silnika 1.6 l.

„Nie możemy zapominać, że działamy w sektorze rozrywki. Musimy więc mieć takie zasady, jakich chce społeczeństwo”– powiedział Bernie Ecclestone. „Powinniśmy ich zapytać: «Czego nie lubisz dzisiaj w F1?» ” i „Co Ci się wcześniej podobało?” » Ludzie powiedzą: „Ecclestone, robisz się za stary”. Młodzi ludzie są trochę inni.” Więc musimy przeanalizuj wszystko od początku. "

Bernie Ecclestone zwrócił w szczególności uwagę na przestrzeń zarezerwowaną dla kierowcy, która nie wydaje mu się wystarczająco duża, nawet jeśli zastosowano już kilka środków, takich jak ograniczone rozmowy radiowe lub procedury odjazdu. „Kierowcy siedzą na polach startowych, a inżynier rozpoczyna wyścig. Powinni sobie poradzić, gdy zgasną światła. Na przykład nie trzeba im mówić, co robi ich kolega z drużyny w konkretnym zakręcie. To mistrzostwa inżynieryjne »– dodał dyrektor FOM.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz