Wywiad z Frédériciem Vasseurem: „Red Bull wychodzi ze swojej strefy komfortu! »

Dynamika, która ma miejsce, układanka, która się układa, promienny Charles Leclerc, zmniejszająca się luka w Mistrzostwach Producentów, to „nowy świat”, który odkrywa się dla Ferrari, jak wyjaśnia francuski szef Reds . W ten weekend wybieram się do Quebecu, aby potwierdzić tę wyłaniającą się królewską drogę.

opublikowany 04/06/2024 à 14:08

Jeana-Michela Desnouesa

0 Zobacz komentarze)

Wywiad z Frédériciem Vasseurem: „Red Bull wychodzi ze swojej strefy komfortu! »

©DPPI

Frédéric Vasseur, w świetle Grand Prix Monako, które McLaren ou Ferrari stanowi dziś najpoważniejsze zagrożenie czerwony Byk ?

W zeszłym roku, kiedy pod koniec września zabraliśmy go do Singapuru (z Carlos Sainz. Przypis redaktora), McLaren jest za nami trzy setne. Podczas kolejnej rundy w Japonii spadliśmy do pięciu dziesiątych, a w Las Vegas tendencja uległa odwróceniu, gdzie mieliśmy pięć dziesiątych przewagi. Od początku tego sezonu powtarza się ten sam scenariusz i myślę, że tak będzie przez cały sezon. Udoskonalenia, dostosowania, charakter tras – wszystkie te elementy przechylają szalę w jedną lub drugą stronę. Pozytywne jest to, że dość mocno wracamy do Red Bulla. W zeszłym roku w Japonii mieliśmy 45 sekund straty, 25 sekund w Bahrajnie na inaugurację sezonu, a przed Monako mieliśmy równe tempo przez dwa wyścigi. To zachęcające Mercedes jest za i Aston Martin w wyraźnym spadku. Wyraźnie widać postępy dwóch drużyn, z wyścigu na wyścig, z różnymi rankingami. Do zalet zaliczamy także to, że w wyścigu byliśmy oportunistyczni. Być może nadejdzie następny weekend, który sprawi, że skłamię, ale jak dotąd nie straciliśmy po drodze żadnych punktów, jak w zeszłym roku w tym samym momencie.

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Do -50% oszczędności!
  • Nieograniczone artykuły premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Dostęp do wszystkich numerów od 2012 roku w aplikacji AUTOhebdo
Autohebdo 2467

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz