Fernando Alonso, przedłużenie Astona Martina… i pytania

Hiszpan i Aston Martin ogłosili przedłużenie wspólnej przygody. Dwukrotny mistrz świata podpisał nowy wieloletni kontrakt, na mocy którego będzie jeździł w F1 co najmniej do 44. roku życia. Jeśli cel nie jest zbyt zaskakujący, moment ujawnia interesujące klucze do zrozumienia okna transferowego.

opublikowany 16/04/2024 à 09:00

Jeremy’ego Satisa

2 Zobacz komentarze)

Fernando Alonso, przedłużenie Astona Martina… i pytania

© Xavi Bonilla / DPPI

Kiedy wspominamy wyczyny Fernando Alonso, lepiej umieć czytać pomiędzy puentami danego zjawiska. Jeśli jest jednym z najlepiej uzdolnionych przed mikrofonami i nigdy nie odbiega od swojego efektownego stylu, Fernando Alonso często mimo wszystko zdradza się. Trzeba powiedzieć, że Monsieur jest w równym stopniu magikiem koła, co iluzjonistą słów. Jego najnowszy trik? Bahrajn podczas testów przedsezonowych, pod koniec lutego. Tam Hiszpan zapewnił, że nie podjął jeszcze decyzji, jak będzie wyglądać jego przyszłość, podnosząc możliwość przejścia na emeryturę pod koniec roku. Oczywiście nikt w to nie wierzył ani przez sekundę. Jak ten miłośnik Formuła 1, wciąż w szczytowej formie, czy mógłby ją zostawić?

Mieszkaniec Oviedo lubi być adorowany, a jeszcze bardziej lubi, gdy się o niego zabiega. Dziesięć sekund po zakończeniu przemówienia na temat emerytury i wzruszającej tyrady na temat pragnienia założenia rodziny, przyroda wróciła galopem, a mężczyzna nie mógł powstrzymać się od trąbienia, że ​​jest „jedyny kierowca mistrz świata na rynku”i że to mu dało „uprzywilejowana pozycja” z perspektywą na lata 2025 i 2026. Czy powiedziałeś „emerytura”? „Nando” rzekomo chciał dać sobie czas do namysłu

Jeremy’ego Satisa

Świetny reporter F1 i pasjonat formuł promocyjnych

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Nieograniczone przedmioty premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Wszystkie numery AUTOhebdo dostępne od 2012 roku
COUV-2433

2 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

2 Uwagi)

Yves-Henri RANDIER

16 o 04:2024

Wiedząc również, że sporadyczny Stroll Junior zajmuje już miejsce w ramach jedynego stałego kontraktu w stawce, jaki inny odnoszący sukcesy kierowca mógłby podpisać kontrakt z Aston Martin Aramco?

Yves-Henri RANDIER

16 o 04:2024

Odnowienie w Astonie Martinie, co nie jest niespodzianką, zwłaszcza że książeczka czekowa Lawrence'a Strolla, a zwłaszcza Aramco, z pewnością należy do najbardziej imponujących na pokładzie... a pensja kierowcy nie jest wliczana do limitu budżetowego!

Aby napisać komentarz