Ferrari ogłasza natychmiastową współpracę z HP

Scuderia Ferrari ogłosiła przybycie giganta IT HP jako nowego sponsora tytularnego zespołu Formuły 1 podczas Grand Prix Miami.

opublikowany 24/04/2024 à 15:36

Michaela Duforesta

1 Zobacz komentarze)

Ferrari ogłasza natychmiastową współpracę z HP

© HP/Ferrari

Oficjalna nazwa zespołu brzmi zatem „ Stabilny Ferrari HP”, nazwa, która zacznie obowiązywać od najbliższego Grand Prix Miami (3-5 maja). Obie marki zawarły wieloletnią umowę, która umożliwi Ferrari korzystanie z technologii i usług HP, zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania. Dzięki temu zespół będzie mógł korzystać z komputerów marki, usług konferencyjnych i możliwości drukowania.

Nazwę „Scuderia Ferrari HP” będzie nosić także zespół Ferrari Esport oraz wjazd samochodu Mayi Weug do F1 Akademia

Nowe barwy podkreślające tę współpracę zostaną zaprezentowane w Miami, na marginesie Grand Prix. Po tym specjalnym malowaniu powinno powrócić zwykłe malowanie Scuderii, z logo HP na pokrywie silnika, a także na kombinezonach kierowców.

„Nasz założyciel przekazał nam swoje ciągłe pragnienie postępu. Stąd bierze się nasza chęć wprowadzania innowacji na drogach i torze, a także nasze zaangażowanie w zrównoważoną przyszłość, od neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla po edukację młodszych pokoleń” – powiedział Benedetto Vigna, dyrektor generalny Ferrari. „Te same wartości znaleźliśmy w HP, co uczyniło ich idealnym partnerem. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia naszej współpracy i wspólnego stawienia czoła nowym możliwościom i wyzwaniom. »

Nie jest to pierwszy przypadek współpracy HP z zespołem Formuły 1, który wcześniej był sponsorem Williams na przykład i ostatnio Mercedes. Na Srebrnych Strzałach rzeczywiście widnieje logo Hewlett Packard Enterprise, usługi w chmurze dedykowanej, jak sama nazwa wskazuje, firmom.

CZYTAJ TAKŻE >Autohebdo x Porsche: wygraj 1 karnet medialny na 24-godzinny wyścig Le Mans + 2000 euro

1 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

1 Uwagi)

Yves-Henri RANDIER

24 o 04:2024

HP dla gorącej mocy?

1

Aby napisać komentarz