Portret – Jack Doohan, ścigający się we krwi

W wieku 21 lat może być kolejnym kierowcą Alpine w Formule 1: Jack Doohan, syn legendy motocykli Micka Doohana, przygotowuje się do wyrobienia sobie sławy w tej dyscyplinie, jako naturalny kandydat do zastąpienia Estebana Ocona w Enstone.

opublikowany 05/06/2024 à 15:07

Jeremy’ego Satisa

0 Zobacz komentarze)

Portret – Jack Doohan, ścigający się we krwi

Jack Doohan © DPPI

Odnaleziony dziesięć minut po ustalonym czasie Jack Doohan natychmiast przeprasza. „Przepraszam, byłem z moim przyjacielem Mickiem (Schumacher). » Ta dwójka zna się od dzieciństwa. Połączył nas ojciec, który jest wielokrotnym mistrzem świata w sportach motorowych. Nie jest też zaskoczeniem, że Jack i Mick kontynuują karierę w tym samym świecie, co ich ojcowie. „Byłoby jeszcze trudniej, gdybym zdecydował się jeździć na dwóch kołach, stawia Jacka z właściwej perspektywy, którego ojciec Mick Doohan jest pięciokrotnym mistrzem świata w motocyklach o pojemności 500 cm3 (1994–1998). Bycie jego synem jest bardziej szansą niż ciężarem, Jestem mu bardzo wdzięczny za otwarcie przede mną drzwi do tego środowiska, nawet jeśli wtedy do mnie należało pełne zaangażowanie się w tę ścieżkę. Jest moim ojcem, zanim został moim mentorem. Czasem zapominam, że był pięciokrotnym mistrzem świata. Im więcej czasu mija, tym bardziej staram się czerpać inspirację z jego podróży, zadawać mu pytania, bo on doświadczył tego, czego ja doświadczam dzisiaj. Daje bardzo dobre rady

Jeremy’ego Satisa

Świetny reporter F1 i pasjonat formuł promocyjnych

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Do -50% oszczędności!
  • Nieograniczone artykuły premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Dostęp do wszystkich numerów od 2012 roku w aplikacji AUTOhebdo
Autohebdo 2467

0 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz