Lando Norris ostrzega konkurencję: „Dopiero zaczynamy”

Lando Norris, który zwyciężył po raz pierwszy w swojej karierze, skorzystał z okazji, aby wysłać wiadomość swoim rywalom.

opublikowany 09/05/2024 à 10:46

Gonzalo Forbes

1 Zobacz komentarze)

Lando Norris ostrzega konkurencję: „Dopiero zaczynamy”

Obraz, do którego będziemy musieli się przyzwyczaić? © Antonin Vincent / DPPI

Trzy dni później, Lando Norris nadal jest w siódmym niebie. Chociaż to pierwsze zwycięstwo ze swoją drużyną świętował w niedzielę pod Miami, Anglik najwyraźniej jeszcze nie zszedł na boisko. Trzeba przyznać, że miał wymarzony dzień, ten, który nigdy wcześniej nie był lakierowany.

Od niedzieli miał czas, aby stać się świadomym i cieszyć się swoją drużyną w swoim bliskim gronie. Ale publicznie niewiele mówił. Oczywiście w jego sieciach społecznościowych pojawiła się publikacja, ale Lando Norris chciał poświęcić trochę więcej czasu na napisanie kilku linijek, bardziej osobistych niż zwycięskie zdjęcia opublikowane na jego różnych kontach.

Nieco głębsza refleksja nad tym czego doświadczył, co czuł, jak tego doświadczył i przede wszystkim jak wygląda przyszłość. Bo oczywiście to pierwsze zwycięstwo po 110 Grand Prix zaostrzy jego apetyt, temu, kto ma wielkie ambicje.

« Naprawdę przeżyłem najbardziej szalone dni w moim życiu, on napisał. Nadal nie wiem, co powiedzieć, ale to było moje marzenie od dziecka. Od 33 roku życia nie przestaję się uśmiechaće wycieczka (wznowienie Grand Prix). Ciężko pracowałem, żeby się tam dostać i w końcu się opłaciło. Wsparcie całego mojego zespołu, fanów McLaren, innych pilotów i wielu innych, doceniam każdy szczegół. Kocham was wszystkich. A po tym wszystkim dopiero zaczynamy . » Wiadomość dotarła do odbiorców, ponieważ wydaje się, że McLaren po raz kolejny potwierdził, że jest w stanie natychmiastowo sprawić, że nowe części będą działać. Czy angielski klan będzie mógł powtórzyć występ w Imola za dziesięć dni (17-19 maja)? W każdym razie spotkanie jest umówione…

CZYTAJ TAKŻE > Norris w końcu zwyciężył, Ricciardo w trudnym… Grand Prix Miami widziane w sieciach społecznościowych

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

1 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

1 Uwagi)

Yves-Henri RANDIER

09 o 05:2024

Tym lepiej, jeśli w meczu weźmie udział McLaren, co pozwoli uniknąć zbyt spokojnych kawalkad Maxa…

Aby napisać komentarz