Czas startu Oscara Piastriego?

Imponujący na ulicach Monako Australijczyk znakomicie rozpoczął swój drugi rok w Formule 1. Kierowca McLarena nadrobił swój słaby punkt, zwiększając tempo wyścigowe. Od tego momentu do zobaczenia, jak otwiera licznik zwycięstw w tym roku? Rozmawialiśmy z nim o tym w Monako.

opublikowany 04/06/2024 à 17:25

Jeremy’ego Satisa

0 Zobacz komentarze)

Czas startu Oscara Piastriego?

© Eric Alonso / DPPI

Niedziela 5 maja 2024. Na parkingu stadionu Hard Rock w Miami, gdzie od trzech lat odbywa się wyścig na Florydzie, cała uwaga skupiona była na pięknych wzruszeniach i zamglonych oczach Lando Norris. Brytyjczyk, który w niedzielę osiągnął prędkość naddźwiękową i któremu bardzo pomagały wydarzenia wyścigowe, właśnie odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Formuła 1, za którym z trudem biegał przez ponad pięć lat. Po jego stronie, Oskar Piastrí . , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, w nienagannym stanie ducha, świętował bez obłudy ten pierwszy sukces McLaren w Grand Prix przez trzy sezony. Mimo wszystko jakiś żal musiał przelatywać mu przez głowę. Że nie jest na miejscu swojego pomocnika. Wykorzystując błąd Sergio Péreza (czerwony Byk) na pierwszym zakręcie Oscar Piastri wyprzedził Meksykanina i Carlos Sainz (Ferrari) po kolei, przed ofiarowaniem Charles Leclerc (Ferrari) kilka okrążeń później i ustaw się za liderem Max Verstappen (Czerwony Byk). Podcięcie Monakijczyka, niespodziewany samochód bezpieczeństwa i późniejsza kolizja z Sainzem – wyścig mu umknął… ale jego występ…

Jeremy’ego Satisa

Świetny reporter F1 i pasjonat formuł promocyjnych

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Do -50% oszczędności!
  • Nieograniczone artykuły premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Dostęp do wszystkich numerów od 2012 roku w aplikacji AUTOhebdo
Autohebdo 2467

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz