Mercedes, rozwój sytuacji w Miami, by w końcu zrobić krok do przodu?

Mercedes, znajdujący się w trudnej sytuacji od startu w Bahrajnie, przygotowuje nowe części, aby dać impuls W15, który z trudem nakręca się.

opublikowany 29/04/2024 à 11:12

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Mercedes, rozwój sytuacji w Miami, by w końcu zrobić krok do przodu?

©DPPI

To żadna tajemnica Mercedes jest bardzo odległy od początkowych oczekiwań. Toto Wolff, Lewis Hamilton czy nawet George Russell mógł twierdzić, że po dwóch skomplikowanych latach ma „prawdziwy samochód wyścigowy”, W15 nie daje satysfakcji, a raczej ból głowy.

Grand Prix Chin poza wyścigiem sprinterskim (Hamilton 2e), świadczył o trudnościach Gwiazdy na początku roku finansowego 2024. Wyeliminowany w pierwszym kwartale i zmuszony do powrotu, Lewis Hamilton wydawał się spięty, nie wahając się otworzyć swojego kanału radiowego, aby narzekać na osiągi jego samochodu przed osiągnięciem celu. meta na 1e pozycja. Coraz częściej powracający element w przypadku siedmiokrotnego mistrza świata. George Russell ukończył solowy wyścig na 6. miejscue miejsce i podczas którego nie mógł mieć nadziei na nic.

« To nie jest zadowalające, przyznał się do porażki z Toto Wolffem na koniec chińskiej imprezy, niemal bez reakcji na sytuację. Samochód jest trudny w tuningu i prowadzeniu, dlatego występują różnice w osiągach (...) Więc co to jest ? To tu jesteśmy. "

Ruszaj na Florydę dla Mercedesa

Sytuacja nie jest wcale alarmująca, ale wewnętrznie mamy świadomość, że nadal musimy przyspieszyć sprawy, aby wyjść z tej negatywnej spirali. Toto Wolff o tym wie, musimy szybko opracować W15, aby wrócić na szczyt tabeli, ponieważ na ten moment Mercedes pojawia się na 4.e siła planszy, a może nawet wynosić 5e si Aston Martin miał dwóch bardzo silnych kierowców w każdy weekend.

Wychodząc naprzeciw potrzebom, Gwiazda zamierza wprowadzić serię nowości podczas kolejnego spotkania w Miami (3-5 maja). Wiele, z którymi niemiecki klan ma nadzieję w końcu zobaczyć start. „ Dla Miami wprowadzamy nowe elementy i ciekawie będzie zobaczyć, jak zachowają się w samochodzie, kontynuuje główny zespół. Zobaczmy, dokąd nas to zaprowadzi. » Lewis Hamilton i George Russell mają nadzieję na szczyty…

CZYTAJ TAKŻE > Wolff chce Verstappena i już tego nie ukrywa!

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)