Netflix ujawnia pierwsze zdjęcia swojego serialu „Senna”

To właśnie we wtorek, 30 kwietnia, w wigilię trzydziestej rocznicy śmierci Ayrtona Senny, Netflix ujawnił pierwsze zdjęcia serialu poświęconego brazylijskiemu pilotowi.

opublikowany 01/05/2024 à 17:30

Michaela Duforesta

0 Zobacz komentarze)

Netflix ujawnia pierwsze zdjęcia swojego serialu „Senna”

© Netflixa

Serial zatytułowany po prostu „Senna” w sześciu odcinkach prześledzi życie i karierę Brazylijczyka, który zmarł trzydzieści lat temu. To jego rodak Gabriel Leone wcieli się w tytułową rolę, ikony całego narodu.

Zwiastun koncentruje się na Grand Prix Brazylii w 1991 roku. Tego dnia Ayrton Senna po raz pierwszy wygrał przed swoją rodziną, w tych trudnych warunkach. Deszcz przerwał Grand Prix, ale to był koniec McLaren od Senny, przez który prawie doprowadził do utraty pierwszego triumfu u siebie.

W rzeczywistości jego skrzynia biegów utknęła na szóstym biegu. Pozbawiony hamowania silnikiem Senna musiał polegać wyłącznie na czterech swoich hamulcach jednomiejscowyi nieustanną walkę za kierownicą, aby utrzymać samochód na właściwej drodze. Wyczerpany, ale zwycięski, na mecie Grand Prix wydał ogromny krzyk.

Krzyki, które znajdziemy w zwiastunie serialu Netflixa, przeplatają się z obrazami z życia i kariery mieszkańca Sao Paulo. Netflix, który określa, że ​​serial jest „fikcją inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami”, pragnie pokazać prywatną stronę jednego z najwybitniejszych pilotów w historii Formuła 1.

Vincent Amorim et Julia Rezende produkują serial, który powinien ukazać się pod koniec 2024 roku. Serial powstał w porozumieniu i współpracy z rodziną brazylijskiego pilota.

CZYTAJ TAKŻE > Charles Milesi, powody, dla których złożył hołd Sennie w Imola

0 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz