Newey-Red Bull, wieloaspektowy rozwód!

Zużycie, potrzeba odnalezienia siebie na nowo, romans Hornera, pragnienie ostatecznego bukietu godnego jego kariery – nie jest jeden, ale kilka powodów decyzji Adriana Neweya o opuszczeniu RBR.

opublikowany 02/05/2024 à 11:44

Jeana-Michela Desnouesa

2 Zobacz komentarze)

Newey-Red Bull, wieloaspektowy rozwód!

Burza pod czaszką! Opuszczenie RBR było trudną decyzją. / Zdjęcie DPPI

Nic nie jest oficjalne, ale jak nie wyobrazić sobie, że inżynier z 25 tytułami światowymi (kierowców i konstruktorów), zdobytymi przez cztery dekady w Williams, McLaren et czerwony Byklub zmierza w innym kierunku niż Maranello ? W wieku 66 lat, po wygraniu wszystkiego, jedno wyzwanie może zmusić go do rozpoczęcia od zera, a może być tylko Ferrari. To jest w sumie coś ostatecznego

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Nieograniczone przedmioty premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Wszystkie numery AUTOhebdo dostępne od 2012 roku
COUV-2433

2 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

2 Uwagi)

DANIELA MEYERSA

03 o 05:2024

66 lat skończy dopiero 26 grudnia, więc nie ma sensu go przedwcześnie postarzać! „Teraz może pracować swobodnie od początku roku podatkowego 2025” Czy to pewne? nic w tej sprawie nie ogłoszono. „Pracownik, z którym brytyjski menadżer jest w konflikcie, był jednocześnie osobistym asystentem Neweya”. Dobrze!? Dlaczego ta informacja nigdy nie została przekazana? od ponad 4/5 miesięcy i początku „afery Hornera”

Yves-Henri RANDIER

02 o 05:2024

A co by było, gdyby w końcu w swoim wieku zdecydował się zostać na rodzinnej wyspie i opiekować się swoimi różami… poza ewentualnym „urlopem ogrodniczym”, często obowiązującym za kanałem La Manche?

Aby napisać komentarz