Nico Rosberg spodziewa się cierpień w wyścigu

Nico Rosberg nie mógł w kwalifikacjach osiągnąć więcej niż czwarte miejsce i spodziewa się dzisiaj trudnego Grand Prix.

opublikowany 05/09/2015 à 21:31

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Nico Rosberg spodziewa się cierpień w wyścigu

Sobota nie była przyjemnym dniem Nico Rosberg podczas Grand Prix Włoch. Ofiara problemu mechanicznego w swoim W06 Hybrid podczas trzeciego treningu wolnego, Niemiec był zmuszony do progresu podczas sesji kwalifikacyjnej z jednomiejscowy wyposażony w jednostkę napędową, która była już używana w Belgii. Parametr, który osłabiał wicemistrza świata.

„Trochę zabrakło mi mocy” – przyznaje Rosberg. Z każdym kilometrem tracisz trochę mocy, a Monza to tor, na którym silnik ma dużą siłę oddziaływania. »
Oprócz tego, że były poprzedzone obydwoma Ferrari autorstwa Kimi Räikkönena i Sebastian Vettel, były kierowca Willams spodziewa się trudnego wyścigu w tę niedzielę.

„Będzie to trudne, ponieważ prawdopodobnie z tego powodu będę również nieco wolniejszy w wyścigu. Ale nigdy się nie poddam. Muszę walczyć, aby dobrze wystartować i mam nadzieję szybko wyprzedzić dwa Ferrari przede mną, aby dać mi szansę na dogonienie Lewisa. »

Grand Prix Włoch rozpocznie się o godzinie 14:XNUMX i odbędzie się śledzić na żywo na naszej stronie internetowej. Można obejrzeć zdjęcia z weekendu transalpejskiego przez ten link.

0 Zobacz komentarze)