Na co Carlos Sainz może liczyć w roku 2025?

Po wygaśnięciu kontraktu w Ferrari Carlos Sainz szuka nowego projektu na resztę swojej kariery. Chociaż wymieniono kilka sposobów, które z nich mają największe szanse powodzenia?

opublikowany 26/04/2024 à 17:17

Gonzalo Forbes

1 Zobacz komentarze)

Na co Carlos Sainz może liczyć w roku 2025?

© Frédéric Le Floc'h / DPPI

Carlos Sainz wie o tym i wie to już od kilku miesięcy, jego przyszłość będzie daleka od przyszłości Maranello. Tam Ferrari wolało skupić się na Lewis Hamilton, szukającego nowego wyzwania, do wsparcia Charles Leclerc, dziecko domu. Oto Madrylenian na rozdrożu. Wciąż będąc kierowcą Scuderii, musi przygotować się na resztę swojej kariery. Jeśli w sezonie rozegranych zostanie tylko 5 Grand Prix, zainteresowana osoba już z tyłu głowy zaczęła organizować sezon 2025.

Na razie syn rajdowego mistrza świata pozostaje w tej sprawie dość dyskretny, unikając mówienia zbyt wiele, gdy pyta się go o różne plotki, których jest głównym twórcą.

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Nieograniczone przedmioty premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Wszystkie numery AUTOhebdo dostępne od 2012 roku
COUV-2433

1 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

1 Uwagi)

Yves-Henri RANDIER

25 o 04:2024

Prognoza: Hinwill z kontraktem z Audi na 2 lub 3 lata na „Smooth Operator”… w miejsce Bottasa, który wróci do Mercedesa jako dobry numer 2, czas trenować Antonelliego w Williamsie w miejsce Sargeanta!

1

Aby napisać komentarz