Kto wspierać Nico Hülkenberga w Audi?

Podpisując wieloletni kontrakt z Sauberem od przyszłego roku, Nico Hülkenberg automatycznie zostanie kierowcą Audi w 2026 roku, kiedy za półtora roku niemiecki producent przejmie kontrolę nad Sauberem. Jeśli tożsamość jego kolegi z drużyny pozostaje nieznana, rozważane są poważne możliwości.

opublikowany 27/04/2024 à 13:18

Jeremy’ego Satisa

3 Zobacz komentarze)

Kto wspierać Nico Hülkenberga w Audi?

Audi musi zaistnieć na rynku z myślą o roku 2026. © DPPI

Jakiego profilu szuka Audi?

Podpisywanie Nico Hülkenberg, Audi osiągnęło 50% swojego celu w zakresie kierowcy. Posiadacz przy Haas, zachowując nienaruszoną prędkość maksymalną, udowodnił, że nie spada i że nadal potrafi jechać szybko. Wśród pięciu drugorzędnych drużyn od początku roku to także ta, z którą zdobyła najwięcej punktów Yuki tsunoda, trzykrotnie wchodząc do pierwszej dziesiątki. Jego profil spełnia dwa ważne pola dla producenta pierścieni. Jest Niemcem, co nie może być szczegółem, a przede wszystkim ma spore doświadczenie, które ma na koncie 10 Grand Prix. Możliwość liczenia na szybkiego pilota, z ogromnym doświadczeniem w F1, jest niezbędny dla nowicjusza, którym będzie Audi. Ale niemiecki producent oczywiście nie będzie mógł na nim oprzeć

Jeremy’ego Satisa

Świetny reporter F1 i pasjonat formuł promocyjnych

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Nieograniczone przedmioty premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Wszystkie numery AUTOhebdo dostępne od 2012 roku
COUV-2433

3 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

3 Uwagi)

DANIELA MEYERSA

27 o 04:2024

Dołączysz do Audi od 2025 roku? Oprócz upadku w zakresie uposażeń!! to ubezpieczenie dla kierowcy, który ma jeszcze więcej do zrobienia w F1, niż zrobił, aby znaleźć się w zapomnieniu o F1. W najlepszym przypadku powinniśmy dołączyć do Audi w 2028 roku, a nie wcześniej, a nawet wtedy może to napawać optymizmem.

4

Thierry'ego Pingreta

27 o 04:2024

Ale czego Audi ma więcejAlpine ?

Yves-Henri RANDIER

27 o 04:2024

Jedno jest prawie pewne: skład Saubera na rok 2025 zostanie odnowiony, ponieważ Bottas i Zhou nie będą już pracować w Hinwill, nawet jeśli Fin będzie miał bardziej spójne wyniki niż wszyscy pretendenci do pierwszego miejsca w Audi

Aby napisać komentarz