Ricciardo: Renault może być rozwiązaniem

Daniel Ricciardo uważa, że ​​rozwiązaniem mogłoby być przedłużenie kontraktu pomiędzy Red Bullem a Renault. Australijczyk pozostaje jednak ostrożny co do potencjału rozwojowego.

opublikowany 09/10/2015 à 17:40

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Ricciardo: Renault może być rozwiązaniem

czerwony Byk wydaje się, że jest w impasie Mercedes et Ferrari, przywołują najnowsze spekulacje na padoku w Soczi przedłużenie umowy z Renault. Ten scenariusz, nieprawdopodobny zaledwie kilka tygodni temu, gdy stosunki między austriackim zespołem a francuskim producentem silników uległy pogorszeniu, może być jedynym rozwiązaniem dla Red Bulla, aby nadal angażować się w F1.

Daniel Ricciardo uważa, że ​​opcja ta może być dobrym wyborem, pod warunkiem że Renault poczyni postępy w pracach nad jednostką napędową. „Chcę być na starcie, ale mogę już tego nie chcieć, jeśli miałbym awansować na 16. miejsce. Jeśli wymyślą coś lepszego niż ten sezon, co pozwoli nam walczyć wyżej w peletonie, byłaby to wówczas jedna z najlepszych dostępnych nam opcji »– oznajmił Australijczyk na padoku GP Rosji.

Red Bull odrzuciłby propozycję Scuderia Ferrari dotyczącą ewolucji w 2016 roku jednostek napędowych z bieżącego sezonu, podczas gdy Mercedes odmówiłby zasilenia austriackiego zespołu. Kierownictwo Red Bulla w trakcie sezonu podnosiło możliwość odejścia z dyscypliny w przypadku niemożności znalezienia interesującej opcji.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz