Russell i Hamilton, dwa przeciwstawne poglądy na temat W15

W15 jest przedmiotem debaty od początku sezonu. Ze względu na brak wydajności Mercedes próbuje znaleźć odpowiedzi, ale jego dwaj kierowcy wyrażają dwa bardzo różne poglądy.

opublikowany 05/05/2024 à 16:00

Yannisa Duvala

0 Zobacz komentarze)

Russell i Hamilton, dwa przeciwstawne poglądy na temat W15

Russell i Hamilton, dwie różne wizje W15. ©DPPI

Lewis Hamilton a George Russell wystartuje z czwartego rzędu do Grand Prix Miami. Pomimo zmian wprowadzonych w W15 w ten weekend wydaje się, że dla brytyjskiego duetu nic się nie zmieni. Do samochodu jeszcze daleko czerwony Byk, Z Ferrari i McLaren a sytuacja nie powinna ulec zmianie w wyścigu głównym (22:XNUMX).

Kiedy piloci Mercedes wspomnieć o W15 w strefie mieszanej, obserwacja wyraźnie nie jest taka sama w przypadku jednego i drugiego. Z jednej strony George Russell twierdzi, że rozumie samochód, jego mocne i słabe strony, ale nie ma żadnego rytmu, z drugiej strony Lewisowi Hamiltonowi od czasu do czasu udaje się osiągnąć dobre osiągi, ale nie wie, dlaczego i jak.

„Oczywiście wszyscy mamy wyższe wymagania i oczekujemy więcej, ale musimy zaakceptować, że w tym momencie jesteśmy jako zespół– oznajmił pierwszy. Myślę, że wiemy, gdzie są problemy w samochodzie i musimy wprowadzić znaczące zmiany, aby je naprawić. Niestety, nie dzieje się to z dnia na dzień. »

Hamilton nadal nie rozumie W15

Dość jasna obserwacja dla tych, którzy dołączyli do Srebrnych Strzał w 2022 roku: czas posunie sprawy do przodu. W międzyczasie Russellowi nie udaje się osiągnąć świetnych wyników... w przeciwieństwie do swojego kolegi z drużyny, któremu czasami udaje się osiągnąć lepsze wyniki na W15.

„Myślę, że dwie pierwsze części kwalifikacji były najlepsze” przyznał Lewis Hamilton w strefie mieszanej. Rzeczywiście, siedmiokrotny mistrz świata osiągnął bardzo dobre czasy, zwłaszcza w drugiej kwarcie, gdzie osiągnął trzeci czas, tracąc zaledwie 2″3 tysięczne. Charles Leclerc. Tempo to nie zostało jednak potwierdzone w końcowej części kwalifikacji.

„Samochód nagle stał się naprawdę mega w Q2! Ale w Q3 znów zniknął. Powiedziałbym, że po raz pierwszy w tym roku to naprawdę zadziałało w drugim kwartale. Ale nie wiemy, dlaczego później straciliśmy tempo, ISzczerze mówiąc, nie mogłem ci tego powiedzieć. »

Chociaż przemówienia i zrozumienie samochodu są zupełnie inne w przypadku Russella i Hamiltona, wynik pozostaje niezmieniony: Mercedes już znacznie zostaje w tyle za swoimi przeciwnikami w mistrzostwach; 47 punktów za McLarenem i 110 za Ferrari. Przypominamy, że w zeszłym roku zespół Brackley zajął 2. miejsce w mistrzostwach konstruktorów...

CZYTAJ TAKŻE > Od czwartego miejsca w sprincie do ostatniego miejsca na starcie – sobota pełna wydarzeń dla Ricciardo

0 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz