Śledź wyścig sprinterski Grand Prix Miami w tekście na żywo

Dołącz do nas od 18:00, aby śledzić na żywo wyścig sprinterski Miami Grand Prix w tę sobotę.

opublikowany 04/05/2024 à 17:45

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Śledź wyścig sprinterski Grand Prix Miami w tekście na żywo

©DPPI

Po raz drugi z rzędu na fanów F1 czeka sprintowy weekend. Tym razem dzieje się to przy okazji Grand Prix Miami, 6. rundy sezonu 2024 Formuła 1. Dlatego w najbliższą sobotę wyścig sprinterski po kwalifikacjach sprinterskich zdominowany będzie przez… Max Verstappen.

>>> ŚLEDŹ TEKST NA ŻYWO WYŚCIGU GRAND PRIX MIAMI GRAND PRIX <<

Wciąż silny Holender ma nową szansę na zniesmaczenie konkurencji, zanim całkowicie skupi się na Grand Prix Miami, którego jest zwycięzcą jedynych jak dotąd dwóch edycji. Popełnił błąd na treningach wolnych i został pozbawiony prawa jazdy, Charles Leclerc osiągnął bardzo dobre drugie miejsce, zaledwie dziesiątą za Maxem Verstappenem. Czas pokaże, czy Monako, potężny w ćwiczeniu latającego okrążenia, będzie w stanie wstrząsnąć panującym trzykrotnym mistrzem świata.

Za nimi Sergio Pérez chciałby tak samo dołączyć do zabawy Daniel Ricciardo, zaskakujące 4. i Carlos Sainz. Po stronie Mercedes, piątek był bardzo skomplikowany pomimo przybycia nowych części do W15. Podczas kwalifikacji do sprintu George Russell i Lewis Hamilton nie przekroczyła progu SQ2, uplasowując się odpowiednio na 11. i 12. miejscu.

Z Francuzami, Esteban Ocon dzięki nowemu występowi w drugiej części sesji kwalifikacyjnej nadal zbliża się do czołowej 10-tki. Normand uplasował się na 13. miejscu, tuż za Flèches d’Argent. Jego kolega z drużyny i rodak Pierre Gasly miał trochę więcej trudności, otwierając drzwi z SQ1 (16-te).

CZYTAJ TAKŻE > Pole startowe do wyścigu Miami Grand Prix Sprint

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)