Śledź Grand Prix Chin w tekście na żywo

Dołącz do nas od 9:00 w tę niedzielę, aby śledzić Grand Prix Chin w tekście na żywo na AUTOhedbo.

opublikowany 21/04/2024 à 08:45

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Śledź Grand Prix Chin w tekście na żywo

© Florent Gooden / DPPI

Dzień Pański, Dzień Wyścigu! W tę niedzielę odbywa się Grand Prix Chin w imieniu 5e runda sezonu 2024 Formuła 1. Wyjazd planowany jest na godzinę 9:00.

>>> ŚLEDŹ TEKST NA ŻYWO GRAND PRIX CHIŃSKA <<

Dzień po zwycięstwie w Wyścigu Sprinterskim i 5e pole position w tym roku, Max Verstappen ma szansę jeszcze bardziej zaakcentować swoją dominację. Autorka 100e pole position w historii czerwony Byk, Holender szuka 58e zwycięstwo w swojej karierze.

Za nim trzykrotny panujący mistrz świata będzie chroniony przez swojego kolegę z drużyny Sergio Péreza, który w tej kampanii po raz kolejny znalazł się w pierwszym rzędzie. Zasadzka w wydechach Red Bulla, Fernando Alonso za wszelką cenę będzie starał się utrzymać trzecią pozycję i po raz pierwszy w sezonie spróbować stanąć na podium. Czas pokaże, czy będzie miał tempo wyścigowe Aston Martin pozwoli mu się postawić Ferrari, Z Charles Leclerc 6e tuż przed swoim kolegą z drużyny Carlos Sainz.

Po stronie trójkolorowej Esteban Ocon w tym roku dotarł do Q2 po raz trzeci z rzędu i osiągnął swój najlepszy wynik z 13e miejsce. Dobrze umiejscowiony, mógłby wykorzystać fakty związane z wyścigami i mieć nadzieję na zdobycie pierwszych punktów w 2024 roku. Pierre Gasly przekroczył także próg Q1, pierwszego dla niego w tym sezonie, i wystartuje na 15. pozycjie.

Oglądajcie w tę niedzielę o 9:00, aby śledzić Grand Prix Chin w tekście na żywo.

CZYTAJ TAKŻE > Pole startowe przed Grand Prix Chin

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)