Williams cierpi w Singapurze?

Valtteri Bottas i Felipe Massa uważają, że tor w Singapurze będzie skomplikowanym wyzwaniem dla Williamsa FW37.

opublikowany 16/09/2015 à 13:30

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Williams cierpi w Singapurze?

Swobodnie radzi sobie na szybkich torach, co udowodniły wydarzenia na Silverstone lub ostatnio w Monzy, FW37 zespołu Williams okazał się w trudnej sytuacji na trasie miejskiej Monako lub na węgierskim kołowrotku, Valtteri Bottas i Felipe Massa za każdym razem upadali poza pierwszą dziesiątką.

W najbliższy weekend na torze Marina Bay Street Circuit w Singapurze kierowcy zespołu Franka Williamsa uważają, że wyzwanie powinno być trudne również dla zespołu Grove. „Wśród ostatnich wyścigów na koniec tego sezonu, to prawdopodobnie najtrudniejszy tor dla naszego samochodu, ale to nie znaczy, że nie możemy liczyć na zdobycie punktów, Jednak Massa komentuje.

Nie jest łatwo uzyskać idealne ustawienia i sprawić, by opony pracowały we właściwym oknie roboczym, a to są wyzwania, z którymi będziemy musieli się zmierzyć od pierwszej sesji. »

Valtteri Bottas przypomina również, że prawdziwym wyzwaniem będą także warunki atmosferyczne. « Upał, wilgotność i intensywność na torze sprawiają, że ten tor jest również bardzo wymagający pod względem fizycznym. W tym roku nastąpią pewne zmiany w trasie, więc ciekawie będzie zobaczyć, jakie będą efekty. »

Trasa Singapurska faktycznie była zmodyfikowane na zakrętach od 11 do 13.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz