Blancpain Sprint – Mies zastępuje Vanthoora w Team WRT

Laurens Vanthoor, kontuzjowany w wypadku w Misano we Włoszech w ubiegły weekend, zostanie zastąpiony przez Christophera Miesa na fotelu Audi R8 nr 1 zespołu WRT w Zandvoort.

opublikowany 08/10/2015 à 17:06

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Blancpain Sprint – Mies zastępuje Vanthoora w Team WRT

Robin Frijns zna już swojego kolegę z drużyny, który w najbliższy weekend w Zandvoort w Holandii próbuje zdobyć tytuł kierowców Blancpain Sprint Series. Na miejsce nieszczęsnego Laurensa Vanthoora wybrano Christophera Miesa w Audi R8 LMS ultra nr 1 Team WRT.

Belgijska drużyna wybrała wewnętrzne rozwiązanie, aby uporać się z kontuzją swojego naturalnego lidera, który w ubiegłą sobotę uległ wypadkowi w Misano we Włoszech. ze złamaniami nóg i bioder.

Niemiec Mies zna na pamięć niemieckie GT3 i zwykle jeździ numerem 2 obok Belga Enzo Ide. W walce o tytuł pomoże Robinowi Frijnsowi, który ma ośmiopunktową przewagę nad duetem Bentley Team HTP Vincentem Abrilem i Maximilianem Buhkiem.

W wyścigu o tytuł pozostaje także Norbert Siedler, po swoim dublecie w Misano z XNUMX r Ferrari 458 Italia od Rinaldi Racing. W najbliższy weekend Austriaka będą wspierać m.in Jeroena Bleekemolena, Holender zastąpił Marco Seefrieda, dotrzymując swoich zobowiązań w WEC w Fuji.

Należy pamiętać, że Audi nr 2 Team WRT zostanie powierzone belgijsko-duńskiemu duetowi Fred Vervisch – Nicki Thiim w Holandii.

0 Zobacz komentarze)