DTM-C2: Mike Rockenfeller odnosi sukcesy w Moskwie

Mike Rockenfeller wygrał drugi wyścig DTM w Moskwie, przed Bruno Spenglerem i Mattiasem Ekströmem, którzy odzyskali prowadzenie w mistrzostwach.

opublikowany 30/08/2015 à 16:38

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

DTM-C2: Mike Rockenfeller odnosi sukcesy w Moskwie

Mike Rockefeller (Audi) utrzymało przewagę pole position i wygrało drugi wyścig DTM w Moskwie (Rosja) z przewagą 4 sekund Brunona Spenglera (BMW), która musiała ciężko pracować, aby utrzymać drugą pozycję. To pierwszy sukces byłego mistrza od zwycięstwa na rosyjskim torze w 2 roku. To także jego pierwsze podium w sezonie.

Mattias Ekström (Audi) zajmuje czołową trójkę po starcie z 5. pozycji po karze przesunięcia o trzy miejsca na starcie. Podwójny mistrz odzyskuje prowadzenie w mistrzostwach z 3 punktami przewagi Pascal Wehrlein (Mercedes), zwycięzca 1. wyścigu, który zajął dopiero 10. miejsce.

Maksym Marcin (BMW) zajęło 4. miejsce przed siebie Jamiego Greena (Audi) i Gary Paffett (Mercedesa). Adriana Tambay’a (Audi) na 16. miejscu.

Oglądaj cały drugi wyścig DTM w Moskwie w Internecie link.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z DTM w Moskwie w numerze 2027 AUTOhebdo, dostępną od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz