Lédenon – Wyścig 1: Vic’Team wygrywa!

Ten pierwszy wyścig w Lédenon dał nam spektakl! Ostatecznie Eric Trémoulet i Oliver Jouffret odnieśli wspólne szóste zwycięstwo.

opublikowany 11/05/2024 à 16:06

Yannisa Duvala

0 Zobacz komentarze)

Lédenon – Wyścig 1: Vic’Team wygrywa!

©DPPI

  • Pod koniec szczególnie emocjonującego wyścigu, z wieloma bitwami (zwłaszcza o podium) i starciami, to Eric Trémoulet i Oliver Jouffret (Vic'Team nr 64) zwyciężyli w pierwszym wyścigu w Lédenon.
  • Pierwsze okrążenie upłynęło pod znakiem mocnego zjazdu z toru Thomasa Laurenta (AV Racing), który startował z drugiej pozycji. Pilot z Porsche nr 75 twierdził, że został bardzo lekko uderzony przez Jima Pla (L'Espace Bienvenue), w wyniku czego trafił prosto w ścianę opony.

  • Podczas gdy samochód BMW z numerem 87 był na prowadzeniu, dzięki dużemu przejazdowi Jima Pla, Jean-Luc Beaubelique doświadczył problemu na początku swojego przejazdu, co spadło na 11. miejsce. Welcome Space wreszcie kończy pierwszy wyścig.
  • W Silver Cup wyścig wygrywa Racing Spirit Of Léman. Mateo Villagomez i Victor Weyrich zajęli w sumie 5. miejsce. Ostatecznie w Am to AV Racing wygrało pierwszą rundę samochodem nr 99.

Klasyfikacja generalna 1. wyścigu w Lédenon:

 

CZYTAJ TAKŻE >Kalendarz FFSA GT na rok 2024 wreszcie gotowy, Lédenon wraca

0 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz