NASCAR – Joey Logano w drodze do Kansas

Zwycięzca tydzień temu w Charlotte Joey Logano odniósł swój drugi z rzędu sukces w rundzie pretendentów wyścigu Chase 2015.

opublikowany 19/10/2015 à 08:48

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

NASCAR – Joey Logano w drodze do Kansas

Łatwy zwycięzca spotkania Charlotte w Północnej Karolinie tydzień temu, Joey Logano (zespół Penske? Ford) nie będzie miał takiej samej łatwości w zwycięstwie w Kansas w drugim z trzech wydarzeń zaliczanych do rundy pretendentów Chase 2015.

Matt Kenseth (Joe Gibbs Racing? Toyota) wydawał się na dobrej drodze do zdobycia zwycięstwa, które zapewniłoby mu awans do rundy eliminacyjnej, ale… kontakt Logano z mistrzem z 2003 roku pięć okrążeń od bramki, spowodował, że ten ostatni spadł w rankingach.

Zakończenie wyścigu, rozgrywanego w systemie flagi zielono-białej szachownicy, pozwoli Logano zapewnić sobie sukces przed Dennym Hamlinem (Joe Gibbs Racing? Toyota), Jimmie Johnsonem (Hendrick Motorsports? Chevrolet), Kaseyem Kahne (Hendrick Motorsports? Chevrolet) i Kyle Busch (Joe Gibbs Racing? Toyota), którzy zamykają pierwszą piątkę.

Znajdź raport z rundy Chase in w Kansas 2015 NASCAR Seria Sprint Cup, w numerze 2034 AUTOhebdo, dostępna dziś wieczorem w wersji cyfrowej oraz w kioskach od tej środy.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz