Nascar – Matt Kenseth wygrywa w Richmond

Matt Kenseth odniósł swoje czwarte zwycięstwo w sezonie w Richmond, co oznacza koniec sezonu zasadniczego i początek Chase.

opublikowany 13/09/2015 à 12:03

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Nascar – Matt Kenseth wygrywa w Richmond

Matt Kenseth odniósł swoje czwarte zwycięstwo w sezonie, wygrywając na torze Richmond International Raceway (Wirginia) w tę sobotę, 4 września wieczorem. Pilot z Toyota Numer 20, zwycięzca w tym sezonie w Bristolu (Tennessee), Pocono (Pensylwania) i Michigan, zdominował Federated Auto Parts 400, utrzymując prowadzenie w wyścigu przez ponad 350 okrążeń. Zwyciężył przed swoim kolegą z drużyny, Kylem Buschem, co dodatkowo zaznaczyło obecną dominację Joe Gibbs Racing, który odniósł 7 zwycięstw w 9 startach.

Do Pościgu zakwalifikowało się nie mniej niż 5 kierowców, którzy nie odnieśli zwycięstwa. Są to Jamie McMurray (Chip Ganassi Racing), Jeff Gordon (Hendrick), Ryan Newman (Richard Childress Racing), Paul Menard (Richard Childress) i Clint Bowyer (Michael Waltrip Racing).

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz