PCCF – Paul Ricard: Jaubert w poszukiwaniu pierwszego zwycięstwa

Po raz kolejny wicemistrz Alessandro Ghirettiego w kwalifikacjach Mathys Jaubert (Martinet po Alméras) ma nadzieję pokonać opiekuna pole position i wreszcie odnieść pierwszy sukces w PCCF.

opublikowany 04/05/2024 à 15:50

Aleksandra HERBINA

0 Zobacz komentarze)

PCCF – Paul Ricard: Jaubert w poszukiwaniu pierwszego zwycięstwa

Mathys Jaubert (Martinet po Alméras) był o krok od zwycięstwa w Katalonii. © Alexis Goure.

Czy najbliższa sobota 4 maja będzie kamieniem milowym w karierze Mathysa Jauberta? Drugi na starcie kierowca Martinet by Alméras szuka swojego pierwszego zwycięstwa w mistrzostwach. W Barcelonie Junior PCCF 2023 dwukrotnie zmierzył się z Alessandro Ghiretti, ponownie na pole position w Paul Ricard. 

Przed startem w klasie C1, użytkownik nr 16” mam nadzieję, że dzisiaj wygram. Moje kwalifikacje to mieszanina satysfakcji i rozczarowania. Ogólnie rzecz biorąc, mieliśmy dobrą sesję. Miałem czystą jazdę z dobrym ssaniem. » Przez 26 tysięcznych Mathys Jaubert musiał zadowolić się drugim miejscem, zwłaszcza „ z powodu nieidealnego sektora 3 ".

Gdyby w pierwszym zakręcie próbował wyprzedzić Alessandro Ghirettiego, zawodnik Martinet by Alméras przyznaje, że „ idealnie, aby przekazać go od początku. » Pewne jest jednak, że nie będzie to jego jedyna szansa: „ dążenie do prostej linii Mistrala pozwoli nam spróbować czegoś w Signes. Bez szykany wszyscy będziemy bardzo blisko. » Pierwsza runda zapowiada się widowiskowo, można ją śledzić od 16:35. 

CZYTAJ TAKŻE > PCCF – Paul Ricard: Ghiretti wbija dwie bramki

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz