PCCF – Paul Ricard: Kobe Pauwels na treningu

Kobe Pauwels po raz pierwszy w swojej karierze weźmie udział w weekendzie w Porsche. Za kierownicą samochodu Speed ​​Lover młody Belg przygotowuje się do zawodów Carrera Cup Benelux.

opublikowany 03/05/2024 à 20:33

Aleksandra HERBINA

0 Zobacz komentarze)

PCCF – Paul Ricard: Kobe Pauwels na treningu

Kobe Pauwels rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze w Paul Ricard. © Alexis Goure.

Kobe, w jakim stanie jesteś przed pierwszym weekendem Porsche Puchar?

Jestem bardzo ciekaw, jak to się potoczy. To bardzo dobra okazja, aby być tutaj, we Francji i trenować przed występami w krajach Beneluksu. Powitanie ze strony organizacji było naprawdę miłe.

Czy masz jakieś szczególne oczekiwania?

Tak naprawdę celem jest przygotowanie się do pierwszej rundy PCCB w Spa w przyszły weekend. Jestem tu, żeby próbować różnych rzeczy i się uczyć. Nie jestem zbyt zestresowany. Chcę robić dobre rzeczy i dobrze się bawić.

Czy są jakieś szczególne punkty, nad którymi chcesz popracować?

Przede wszystkim procedura wyjazdu, która nie jest oczywista. Dobry start może sprawić, że wygrasz i odwrotnie, możesz wszystko stracić na początku. Dlatego naprawdę chcę się skupić na dobrych startach. Chcę także spróbować wyścigów Porsche i walki w peletonie, który zawsze jest bardzo konkurencyjny.

Jesteś debiutantem, czy podium w tej kategorii jest możliwe?

Byłoby fajnie się tam dostać. Już wjechałem karting przeciwko niektórym moim przeciwnikom i wiem, że są bardzo szybcy, myślę w szczególności o Marcusie Amandzie i Victorze Bernierze. Mam nadzieję ich pokonać!

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz