Kolekcjoner Fernando Alonso jest dostępny!

Odkryj nowy Kolekcjoner AUTOhebdo poświęcony podwójnemu mistrzowi świata Formuły 1, niezwykłemu Fernando Alonso.

opublikowany 01/01/2024 à 12:30

Artykuł wstępny

0 Zobacz komentarze)

Kolekcjoner Fernando Alonso jest dostępny!

Niestrudzony szermierz, fenomen długowieczności i niezwykła osobowość, Fernando Alonso przenosi swoją grintę i genialne umiejętności prowadzenia pojazdu na najwyższy poziom od nadejścia trzeciego tysiąclecia. Awansowany na Formuła 1 mając zaledwie 19 lat i dwukrotny mistrz świata w wieku 25 lat, 22 sezony po swoim debiucie Iberyjczyk nadal przekracza granice i atak czasu.

Idol kraju i całego narodu, którego obudził i wychował w Formule 1, Byk Asturii jest także tym politycznym zwierzęciem, którego podejrzany charakter czasami płatał mu figle. Rozpoczęty w dążeniu do trzeciej korony F1, równie utopijnej, jak i godnej podziwu, „Nando” ucieleśnia wściekłość zwycięstwa i naukę wyścigów w jej najczystszej formie.

Poprzez wywiady z osobami, które pracowały i nadal pracują z pilotem Aston Martin (były prezydent Ferrari Luca di Montezemolo, jego były inżynier Rémi Taffin, jego fotograf i przyjaciel José Rubio, jego kolega z drużyny Wytrzymałość Sébastien Buemi, między innymi), rzadkie obrazy i archiwa, pozwalają przeżyć wyjątkową podróż nienasyconego specjalisty od wszystkiego. Z rodzinnego Oviedo do Silverstone, przejeżdżając przez São Paulo, gdzie zdobył swoje dwa tytuły mistrza świata, w Indianapolis i Le Mans, podążaj śladami giganta sportów motorowych.

Autohebdo kolekcjonerskie Alonso

>> Zakup w formacie papierowym <

>> Zakup w formacie cyfrowym <

Poprzednie numery Kolekcji Kolekcjonerskiej pozostają w sprzedaży w naszym sklepie internetowym tutaj!

0 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz