Przewodnik po 24-godzinnym wyścigu Le Mans 2024 na pierwszej stronie AUTOhebdo nr 2462

Odkryj w AUTOhebdo nr 2462, dostępnym od poniedziałkowego wieczoru w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach, wszystkie nasze reportaże.

opublikowany 13/05/2024 à 19:00

Artykuł wstępny

0 Zobacz komentarze)

Przewodnik po 24-godzinnym wyścigu Le Mans 2024 na pierwszej stronie AUTOhebdo nr 2462

© DR

  • Dowiedz się wszystkiego o 92. edycji 24 godziny Le Mans, która odbędzie się 15 i 16 czerwca: wpisy, regulaminy, listy nagród, numery, raporty itp.
  • Skoncentruj się na Romain Grosjean, który wraz z Lamborghini postanawia na nowo odkryć mit 24-godzinnego wyścigu Le Mans, Alexa Palou, który w tym roku weźmie udział w swoim pierwszym 24-godzinnym wyścigu Le Mans, a także Dorjan Pin, który wraca na wydarzenie Sarthe w GT w środku swojej przygody w jednomiejscowy.
  • Ekskluzywne wywiady z Jensonem Buttonem (JOTA), Robertem Kubicą (AF Corse), Mick Schumacher (Alpine) i Louisa Délétraza (AO przez TF).
  • Portret Ritomo Miyaty, pilota rezerwowego Toyota Gazoo Racing i kto odkryje 24-godzinny wyścig Le Mans z COOL Racing w LM P2.
  • Le carpooling tygodnia postawi Stephana Winkelmanna, prezesa Lamborghini Automobili, w centrum uwagi.
  • Wspomnienie weekendowych wyścigów, w tym 6-godzinnego wyścigu na torze Spa-Francorchamps WEC i Rajd samochodowy z Portugalii do WRC.
  • Nie zapominając o wszystkich wynikach weekendu zIMSAThe NASCAR, L "IndyCarThe Formuła E, FRECA, FFSA GT, F4 Francja, Rajdowe Mistrzostwa Francji.

Sklep internetowy AUTOhebdo.

0 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz