Isack Hadjar kończy tydzień testów absolutnie najlepszym czasem

Trzeciego i ostatniego dnia testów w Barcelonie, Isack Hadjar zdominował zestawienia czasów z najlepszym czasem tygodnia.

opublikowany 25/04/2024 à 18:01

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Isack Hadjar kończy tydzień testów absolutnie najlepszym czasem

©Formuła 2

  • To właśnie tego ostatniego dnia wyróżniał się Isack Hadjar. Po trzech dniach testów w pobliżu Barcelony, w czwartek Tricolor, kierowca Campos, okazał się najszybszym kierowcą tygodnia. Członek owczarni czerwony Byk zdominował poranną sesję po przejechaniu 18 okrążeń, uzyskując najlepszy czas 1'23"139, wyprzedzając swojego kolegę z drużyny Josepa Marię Martiego o 0"410. Rano na czele peletonu zagrał także Victor Martins (ART Grand Prix). Znajdujący się w trudnej sytuacji na początku sezonu Francuz ustanowił czwarty czas, nieco ponad 4 dziesiątych za swoim rodakiem.
  • Po południu praca skupiała się na długich przejazdach, przy czym większość zawodników przekraczała 50 okrążeń. Logicznie rzecz biorąc, czasy spadły z ponad drugą różnicą w porównaniu z wzmianką zapisaną przez Isacka Hadjara kilka godzin wcześniej. W tym meczu debatę zdominował Amaury Cordeel (Hitech GP). Belg z 65 podaniami na koncie zajął pierwsze miejsce z najlepszym czasem okrążenia 1'24"487, wyprzedzając Joshuę Durksena (PHM AIX Racing) o niecałe dwie dziesiąte. Ritomo Miyata (Rodin Motorsport), Roman Stanek (Trident) i Zane Maloney (Rodin Motorsport) zamknęli pierwszą piątkę popołudnia.
  • Trzy dni testów definitywnie się skończyły, aktorzy F2 będzie teraz przygotowywał się do wznowienia sezonu zaplanowanego na Imolę w drugiej połowie maja (17-19).

Ranking poranny

Ranking popołudniowy

Pełne rankingi

CZYTAJ TAKŻE > Po trudnym początku sezonu ART Grand Prix szuka odbicia

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz