Luke Browning, portret chłopca na torze przeszkód

Mając 22 lata i po trudnym pierwszym roku Anglik wydaje się być jednym z głównych faworytów do tytułu mistrza Formuły 3, co bez problemu potwierdził podczas dwóch pierwszych rund, pod wpływem zwycięstwa w Makau na koniec wystartowany z pełną prędkością kierowca Hitech ma nadzieję wspiąć się na ostatnie szczeble oddzielające go od Formuły 2023.

opublikowany 30/04/2024 à 16:02

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Luke Browning, portret chłopca na torze przeszkód

©Williams

Wystarczy kilka sekund, aby zrozumieć, że Luke’a Browninga pochłania adrenalina. Podobnie jak jego ojciec, opisuje siebie jako poszukiwacza mocnych wrażeń. Nic więc dziwnego, że dzisiaj na torach całego świata pędzi z prędkością ponad 200 km/h. „ Zawsze lubiłem szybkie rzeczy, wszystko, co dostarczało mi emocji, zastrzyku adrenaliny– wyjawia nam. Odziedziczyłem tę cechę po ojcu, który jest „ćpunem adrenaliny”. W weekendy zawsze staraliśmy się znaleźć zajęcia, które wzbudziłyby w nas te uczucia. Uwielbiałem ten okres! Podróżowałem za nim na motocyklu, gdy miałem 6/7 lat… Pasja do szybkich rzeczy szybko rosła, a tym samym pojawiła się pasja do sportów motorowych. »

Urażony dzieciak z Cheshire szybko to polubił. Podobnie jak liczba dzieci

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Nieograniczone przedmioty premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Wszystkie numery AUTOhebdo dostępne od 2012 roku
COUV-2433

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz