Najlepszy czas drugiego dnia testów F3 Olivera Goethego

Drugi dzień przedsezonowych testów w Barcelonie dla kierowców Formuły 3 Tym razem najlepszy czas dnia ustanowił Oliver Goethe. Sami Meguetounif zajął 6. miejsce.

opublikowany 17/04/2024 à 17:32

Yannisa Duvala

0 Zobacz komentarze)

Najlepszy czas drugiego dnia testów F3 Olivera Goethego

Olivera Goethego. @Formuła 3

  • Po drugim dniu jazdy bogatym w lekcje dla całej siatki Formuła 3Najlepszy czas na torze w Barcelonie ustanowił Oliver Goethe (Campos Racing) z wynikiem 1'28″213. Tuż za nim podąża jego rodak Tim Tramnitz (MP Motorsport), który uzyskał wynik 1'28″275. Norweg Martinius Stenshorne zamyka czołową trójkę. Najlepszy czas kierowcy Hitech to dwie dziesiąte czasu lidera.
  • Jest coś lepszego dla Sami Meguetounifa (Trident)! 19-letni Francuz ustanowił niezły czas, który na koniec dnia uplasował się na 6. miejscu (1'28″667). W południe uplasował się na 5. miejscu, tuż za Oliverem Goethem.

  • Gabriele Mini (Prema), która wczoraj zdominowała całą sesję, miała bardziej niż skomplikowany dzień. Obecny trzeci w mistrzostwach Formuły 3 uzyskał wynik 3'1″30, co dało mu 265. miejsce.
  • Oto pełny ranking dnia:

  • Jutro (18 kwietnia) ostatni dzień przedsezonowych testów w Barcelonie. Następnie udaj się do Imola na trzecią rundę sezonu.

CZYTAJ TAKŻE > Nasi ulubieńcy na sezon 2024

 

0 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz