Sami Meguetounif: „Mój wypadek w Melbourne? Śniło mi się to przez koszmary”

Autor niezwykłego początku sezonu w Formule 3, francuski debiutant, potwierdził swoją maksymalną prędkość podczas zeszłotygodniowych testów w Barcelonie. Przypomniał sobie swoje pierwsze dwie rundy, które szczególnie naznaczyły wyjazd z toru w Australii, czego wciąż gorzko żałuje.

opublikowany 27/04/2024 à 17:45

Jeremy’ego Satisa

0 Zobacz komentarze)

Sami Meguetounif: „Mój wypadek w Melbourne? Śniło mi się to przez koszmary”

Sami Meguetounif, autor honorowego rozpoczęcia sezonu. © Holenderska Agencja Fotograficzna / DPPI

Jedyny francuski kierowca obecny w Formuła 3 w tym sezonie Sami Meguetounif po dwóch sezonach spędzonych we FRECA miał obiecujący początek sezonu. Współpracując z Tridentem, w ramach najnowocześniejszego zespołu, Marsylianka osiąga sukcesy od początku roku. Zakwalifikował się w pierwszej piątce (i wyprzedził swoich kolegów z drużyny) w Bahrajnie w swoim pierwszym wyścigu w tej kategorii, w wyścigu głównym w Sakhir zajął 5. miejsce, zdobywając duże punkty za swój debiut, mimo że weekend upływał pod znakiem nauki.

Francuz chciał się następnie potwierdzić w Melbourne, ale po podpisaniu pierwszych dwóch sektorów na fioletowo na okrążeniu kwalifikacyjnym popełnił błąd w ostatnim zakręcie, niestety narażając na szwank cały weekend, który zakończył bez najmniejszego punktu. Wypadek, którego oczywiście bardzo żałuje, ale który zamierza wykorzystać, aby wznieść się na nowy poziom.

a b

Jeremy’ego Satisa

Świetny reporter F1 i pasjonat formuł promocyjnych

Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie dla subskrybentów.

Pozostało Ci 90% do odkrycia.Już subskrybujesz?
Zaloguj się


  • Nieograniczone przedmioty premium
  • Magazyn cyfrowy od 20:XNUMX w każdy poniedziałek
  • Wszystkie numery AUTOhebdo dostępne od 2012 roku
COUV-2433

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz