Formuła e – Salvador Duran dołącza do Trulli

Salvador Duran wystartuje w drugiej rundzie Formuły E z zespołem Trulli. Meksykanin zastąpi Jarno Trulli i zagra u boku Vitantonio Liuzziego.

opublikowany 24/08/2015 à 15:19

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Formuła e – Salvador Duran dołącza do Trulli

Salvador Duran wystartuje w drugim sezonie Formuła e przez dołączenie stajnię Trulli po wzięciu udziału w inauguracyjnym sezonie z Amlin Aguri. 30-letni Meksykanin zajął 21. miejsce w mistrzostwach z 13 punktami po opuszczeniu pierwszych dwóch wyścigów. Jego najlepszym wynikiem w tej dyscyplinie było szóste miejsce w czerwcu ubiegłego roku w moskiewskim ePrix.

„Przyglądaliśmy się mu w zeszłym roku i byliśmy pod wielkim wrażeniem jego postępów przez cały sezon”, oświadczył Lucio Cavuto, szef zespołu Trulli. „Cieszymy się, że obdarzył nas zaufaniem pomimo dwóch trudnych sesji testowych. Ale widział naszą determinację w tym projekcie, który jest bardzo ambitny. Wie, że zespół da mu wiele, biorąc pod uwagę, że podczas przedsezonowych testów nie będzie mógł spędzić zbyt wiele czasu za kierownicą. »

Oczekuje się, że zespół Trulli wykona w tym tygodniu pierwsze okrążenia na nowym silniku podczas testów w Donington.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz