FR2.0-C1: Jack Aitken zwycięża na torze Nürburgring

Jack Aitken odniósł swoje trzecie zwycięstwo w sezonie w Eurocup FR 3 na koniec pierwszego wyścigu na torze Nürburgring. Louis Deletraz ledwo utrzymuje prowadzenie w mistrzostwach po opuszczeniu startu.

opublikowany 12/09/2015 à 15:35

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

FR2.0-C1: Jack Aitken zwycięża na torze Nürburgring

Jack Aitken (Koiranen GP) świętowane na zakończenie pierwszego wyścigu Formuły Eurocup Renault 2.0 to jego trzecie zwycięstwo w sezonie po zwycięstwach na Hungaroring (Węgry) i Silverstone. Brytyjczyk wykorzystał słaby start polemana Louis DeLetraz (Josef Kaufmann Racing), aby przejąć kontrolę nad wydarzeniem i utrzymać je aż do flagi z szachownicą.

Ten nowy sukces pozwolił mu awansować na 3. pozycję w Mistrzostwach, tracąc 4 punkty do Szwajcara, który musiał zadowolić się 6. miejscem, a mimo to pokonał bezpośredniego rywala Kevina Jörga (Josef Kaufmann Racing), 8. na mecie.

Ukyo Sasahara (Zespół Juniorów ART) i Matevos Isaakyan (JD Motorsport) zajmują podium z przodu Bena Barnicoata (Fortec Motorsports) i Jake'a Hughesa (Koiranen GP), który po kontakcie w peletonie stracił kilka pozycji.

Drugi wyścig Eurocup Formuły Renault 2 na torze Nürburgring będzie transmitowany na żywo w najbliższą niedzielę, 2.0 września, w Eurosport Player od 13:14.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz