IndyCar testuje koncepcję diod LED w kołach

IndyCar przetestował koncepcję diod LED zamontowanych na felgach samochodu Sébastiena Bourdais podczas pierwszej sesji treningowej przed GP Sonoma.

opublikowany 30/08/2015 à 10:33

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

IndyCar testuje koncepcję diod LED w kołach

L 'IndyCar planuje zainstalować diody LED na felgach swoich jednomiejscowych pojazdów w celu wyświetlania logo lub wiadomości od partnerów biznesowych, Z informacje o wyścigu lub inne elementy. Koncepcja została przetestowana na platformie jednomiejscowy de Sébastien Bourdais podczas pierwszej sesji treningowej przed GP Sonoma (Kalifornia), która kończy sezon w ten weekend.

„Przetestowaliśmy 3 kolory w pełnym popołudniowym świetle, aby zobaczyć, jak wyglądają”– komentuje Guy Margetson, dyrektor firmy Speed ​​of Light Media odpowiedzialny za koncepcję.

Od czasu wyścigu w środkowym Ohio, który odbył się 2 sierpnia, w tej dyscyplinie zastosowano już wyświetlacze na samochodach wskazujące pozycję, czas spędzony w boksach i aktywację „push-to-pass”.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz