Marta Garcia dołącza do Żelaznej Damy

Hiszpański kierowca, aktualny mistrz Akademii F1, dołącza do klanu Iron Dames, stając się 12. reprezentantką kobiecego projektu w sportach motorowych.

opublikowany 16/04/2024 à 12:30

Doriana Grangiera

0 Zobacz komentarze)

Marta Garcia dołącza do Żelaznej Damy

© Xavi Bonilla / DPPI

Nowy rekrut w szeregach Żelaznej Damy. Struktura, na której czele stoi Deborah Mayer, wita w swoich szeregach Martę Garcię. Jak również Dorjan Pin, Sarah Bovy i inni, Hiszpanka zostaje 12. reprezentantką kobiecego projektu w sportach motorowych. Koronowany mistrz F1 Academy w 2023 roku, 23-letnia pilotka będzie teraz wspierana w swojej karierze przez Iron Dames, która w tym sezonie zostanie zgłoszona do FRECA z PREMA.

„Jestem podekscytowana możliwością zostania Żelazną Damą. To dla mnie wielka szansa, dla mojej teraźniejszości i przyszłości, cieszy się Marta Garcia. Jestem świadoma wszystkiego, co program Iron Dames zrobił dla kobiet w sportach motorowych i jestem niesamowicie dumna, że ​​mogę dołączyć do zespołu. Nie mogę się doczekać wspólnej pracy w tym roku i naprawdę mam nadzieję maksymalnie wykorzystać każdą szansę, jaką mamy w tym sezonie. »

„Marta wnosi do naszej rodziny bogactwo talentu i doświadczenia i jesteśmy pewni, że będzie miała znaczący wpływ na torze i poza nim””, podkreśla Deborah Mayer. Jej przybycie oznacza nowy, ekscytujący rozdział w podróży Żelaznych Dam. W miarę ciągłego rozwoju pozostajemy niezachwiani w naszym zaangażowaniu w zapewnianie zawodniczkom środowiska wspierającego, aby mogły rozwijać się i osiągać sukcesy w wyścigach wyczynowych, a tym samym inspirować innych. »

CZYTAJ TAKŻE > Kolejny zawód dla Żelaznych Dam w Barcelonie

Doriana Grangiera

Młody dziennikarz tęskniący za sportem motorowym z przeszłości. Wychowany na wyczynach Sébastiena Loeba i Fernando Alonso.

0 Zobacz komentarze)

Kontynuuj czytanie na te tematy:

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz