Spirit of Race wprowadza się do serii Formuły 3.5

Amato Ferrari wkroczy w nową formułę Formuły Renault 3.5 Series poprzez wejście do nowego zespołu o nazwie Spirit of Race.

opublikowany 29/09/2015 à 15:03

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Spirit of Race wprowadza się do serii Formuły 3.5

Wyścigi RPM, przyszły wyłączny promotor World Seriesogłosił zaangażowanie Spirit of Racing w Formułę 3.5 Series na sezon 2016. Zespołem tym będzie zarządzał Amato Ferrari który jest już właścicielem zespołu AF Corse.

„Formuły Renault Seria 3.5 zawsze mnie przyciągała, reprezentując doskonałość konkurencji w jednomiejscowy. Jestem podekscytowany tym nowym wyzwaniem, w którym wykorzystam swoje doświadczenie i kontakty zdobyte przez dziesięciolecia w sportach motorowych., skomentował Amato Ferrari.

RPM może się tylko cieszyć z pojawienia się nowej struktury w dyscyplinie. „Minęły zaledwie cztery tygodnie, odkąd zgodziliśmy się wziąć odpowiedzialność za organizację nowych Mistrzostw w Formule Renault 2016 w 3.5 roku”, wspomina Jaime Alguersuari senior, dyrektor firmy organizującej. „Z dumą ogłaszam, że Amato Ferrari, prawdziwy człowiek sportów motorowych, zdecydował się połączyć swoje talenty i cechy w zakresie zasobów technicznych i ludzkich z tym nowym projektem. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz