Quartararo szczegółowo opisuje zmiany wprowadzone przez Yamahę do Le Mans

Fabio Quartararo mówi, że jest optymistą przed Grand Prix Francji, podczas którego przetestuje niektóre rozwiązania opracowane przez Yamahę.

opublikowany 09/05/2024 à 20:22

Luca Bartolomeo

0 Zobacz komentarze)

Quartararo szczegółowo opisuje zmiany wprowadzone przez Yamahę do Le Mans

Quartararo pewny siebie przed Le Mans ©Yamaha

Fabio Quartaro przygotowuje się do wzięcia udziału w Grand Prix Francji z nadzieją, że dane zebrane na temat części przywiezionych przez Yamahę do Le Mans będą równie obiecujące, jak dwa tygodnie temu w Jerez.

Niecierpliwy do rozpoczęcia działań wojennych i chcący poczuć wsparcie swoich fanów, numer 20 podaje pewne szczegóły na temat elementów, które zostaną wprowadzone na jego maszynie w Sarthe.

« Przyjazd do Le Mans jest zawsze czymś wyjątkowym, – komentuje na marginesie wydarzenia. To jeden z nielicznych torów, na których uroczystości rozpoczynają się w środę. Wypróbujemy rzeczy, które wprowadziliśmy podczas testów.

Będziemy głównie korzystać z ulepszeń podwozie, a nie wahacz, dodaje Habs. Postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, z tym, co mamy. »

CZYTAJ TAKŻE > Tor Charade świętuje 50. rocznicę ostatniego Grand Prix Francji

Francuz przypomina następnie, że nie ma co się spieszyć z wprowadzeniem ostatnich elementów nowego pakietu, gdyż japońska fabryka przeprowadzi testy we Włoszech po piątej rundzie mistrzostw. Dzień, w którym będzie można zapisać więcej informacji na ich temat.

Możliwość dla mistrza świata 2021 podsumowania rzeczy, które nadal chce poprawić.

„Po Grand Prix będziemy mieli także możliwość przetestowania w Mugello, więc spróbujemy tam innych rzeczy. Zwłaszcza przyczepność i właściwości pokonujące zakręty były w przeszłości lepsze, nawet jeśli silnik został udoskonalony » podsumowuje Quartararo.

 

Luca Bartolomeo

Certyfikowany Belg bez akcentu, który z przyjemnością pisze dla francuskiej strony. Odpowiedzialny za MotoGP

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz