„Brak presji” dla Acosty przed swoim pierwszym domowym GP

Pedro Acosta potraktuje Grand Prix Hiszpanii jako kolejne spotkanie w sezonie i będzie zadowolony, że da z siebie wszystko.

opublikowany 22/04/2024 à 20:01

Luca Bartolomeo

0 Zobacz komentarze)

„Brak presji” dla Acosty przed swoim pierwszym domowym GP

Acosta pewny siebie przed GP Hiszpanii ©Tech3

Le MotoGP przygotowuje się do rozpoczęcia długiej europejskiej trasy koncertowej, która rozpocznie się w tym tygodniu w Hiszpanii, a zakończy w San Marino, w weekend 8 września.

Podczas swojej podróży przedstawiciele tej dyscypliny zatrzymają się trzy razy w Hiszpanii, ojczyźnie wielu kierowców startujących w stawce. Przygotowując się do swojego pierwszego Grand Prix u siebie, Pedro Acosta wyjaśnia jednak, że nie czuje żadnej presji.

Ten, który w tym sezonie już dwukrotnie udowodnił, na co go stać, stając na podium, będzie zadowolony z dalszej nauki.

„Zbliża się pierwszy wyścig u siebie i przypada on w bardzo dobrym momencie, wyjaśnia numer 37. Właśnie dwa razy z rzędu zdobyliśmy podium i nie mogę się doczekać wyścigu w Jerez. Nie mam presji, jedyne, co mnie napędza, to chęć wykazania się, aby dać z siebie wszystko na torze przed najlepszymi fanami na świecie.

Nasze cele na ten weekend pozostają takie same jak zawsze, wykorzystaj go jak najlepiej i staraj się kontynuować dynamiczną pracę, Acosta kontynuuje. To prawda, że ​​Jerez to jeden z moich ulubionych torów, a nasz zespół dużo tu trenował, więc jestem pewien, że motocykl będzie dobrze się spisał. »

MotoGP, Acosta, GP Hiszpanii

©Tech3

Pamiętając, że w 2023 roku Brad Binder i Jack Miller stawali na podium zarówno w sprincie, jak i w wyścigu, młody debiutant wie, że ma duże szanse na występy.

„Wiemy również, że RC16 dobrze spisuje się w Jerez, patrząc na wyniki w 2023 roku, co motywuje mnie jeszcze bardziej. Dam z siebie wszystko od pierwszej sesji w piątek. Zobaczymy co się stanie." podsumowuje pilotaż Gasgas Tech3.

Jedno jest już pewne, Grand Prix Hiszpanii zapowiada się konkurencyjnie.

CZYTAJ TAKŻE > Harmonogram Grand Prix Hiszpanii MotoGP

Luca Bartolomeo

Certyfikowany Belg bez akcentu, który z przyjemnością pisze dla francuskiej strony. Odpowiedzialny za MotoGP

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz