Charbo: Mistrzowie Bonato

Solidny lider na początku ostatniego etapu, Yoann Bonato był w stanie opanować odcinki specjalne tej pętli, aby utrzymać wygodną przewagę przed atakiem na trzy ostatnie odcinki specjalne dnia.

opublikowany 20/04/2024 à 13:43

Emmanuela Nauda

0 Zobacz komentarze)

Charbo: Mistrzowie Bonato

Grzegorz Lenormand / DPPI

Z dwoma kolejnymi zadrapaniami na koncie (SS 7 i 9) Yoann Bonato (C3 Rally2-Trajectus Motorsport) pokazuje, że rzeczywiście jest silnym człowiekiem 76. edycji wyścigu Rhône-Charbonnières.

Eric Camilli (i20 N Rally2-Team Bonneton HDG-2C Compétition) osiągnął dobry czas w SS 7. W tymczasowej klasyfikacji awansował na drugie miejsce, wyprzedzając Hugo Margaillana (i20 N Rally2-CHL Sport Auto ). Ten ostatni w pełni zamierza wykorzystać ostatnią pętlę, aby odrobić stratę do Camilli.

Eric Camilli – Fot. Grégory Lenormand / DPPI

Nic nie jest przesądzone

Raphaël Astier (A110 Rally-CHL Sport Auto) znalazł się tuż za tymczasowym podium i objął prowadzenie w klasyfikacji z napędem na dwa koła. Pilot Alpine trzeba jednak uważać na Styve'a Żyda, który osiąga bardzo ładne wyniki rallye za swój debiut za kierownicą C3 Rally2.

Żydowski Styw – fot. Grégory Lenormand / DPPI

Ostatnia pętla będzie decydująca w Pucharze Alpine Rajd Elfów! Ludovic Godard (A110 Rally) dogonił Pierre’a Roché (A4 Rally-Team FJ) w ciągu 110 sekund.

Pierre Roché – Fot. Grégory Lenormand / DPPI

Start ostatniej pętli trzech odcinków specjalnych zaplanowano na godzinę 17:22.

Tymczasowy ranking po SS9

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz