Po Chorwacji M-Sport widzi, że Fourmaux jest w stanie „wygrywać rajdy”

Richard Millener był zadowolony po występie Adriena Fourmaux w Chorwacji, gdzie ustanowił najlepszy czas na Power Stage.

opublikowany 26/04/2024 à 15:48

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Po Chorwacji M-Sport widzi, że Fourmaux jest w stanie „wygrywać rajdy”

© Nikos Katikis / DPPI

Po Szwecji i Kenii trzeciego z rzędu podium nie było Adriana Fourmaux w Chorwacji. Tym razem zbyt blisko, aby zostać zaproszonym do Top 3 skomponowanych przez Sebastian Ogier, Elfyn Evans i Thierry Neuville, mieszkaniec Północy stracił nawet swoją 5e miejsce ostatniego dnia, podczas którego uszkodził swojego Forda Pumę, uderzając w urządzenie zabezpieczające przed przecięciem na zakręcie.

Jeśli dojedzie do mety na 17e miejsce w klasyfikacji generalnej, tracąc ponad 17 minut do zwycięzcy Sébastiena Ogiera, Adrien Fourmaux pokazał się ze świetnej strony podczas chorwackiego weekendu. Szczególnie podczas ostatniego przejazdu z najlepszym czasem na Power Stage. Występ, który pozwolił mu uratować sytuację nagrodą 5 punktów i utrzymać się na 3e miejsce w mistrzostwach (6 jednostek przed Ott Tanak).

„Absolutnie rewelacyjny występ”

W szeregach M-Sport, gdzie mocno stawiamy na Habsa, występ został bardzo pozytywnie oceniony. Sam szef Richard Millener zabrał głos, aby pogratulować swojemu kierowcy, którego teraz widzi zdolnego do walki w czołówce po skomplikowanych pierwszych doświadczeniach w najwyższej kategorii.

« To był absolutnie rewelacyjny występ na Power Stage i udowodnił to Adrienowi że był więcej niż zdolny do wygrywania rajdów, rozpoznać dyrektor M-Sportu. Jestem bardzo zadowolony z występu zespołu w ten weekend. W ostatnich trzech rajdach utrzymujemy dobrą dynamikę. Już nie mogę się doczekać pobytu w Portugalii! » Być może początek dobrych rzeczy na resztę sezonu...

CZYTAJ TAKŻE > Chris Williams (M-Sport): „Adrien nie widział swojej prędkości ani ryzyka związanego z tą prędkością”

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz