Dani Sordo na podbitej ziemi

Hiszpan przybywa na Sardynię w roli posiadacza podwójnego tytułu i ma na celu potrojenie stawki.

opublikowany 02/06/2021 à 15:27

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Dani Sordo na podbitej ziemi

Dani Sordo ma na koncie dwa zwycięstwa z rzędu na Sardynii. ©DPPI/P. Maria

Jeśli tam jest rallye który Dani Sordo ceni i z którym czuje się komfortowo, pochodzi z Włoch. O swoich trzech sukcesach odniesionych w WRC od początku swojej kariery, obecny pilot Hyundai uzyskał dwa na ziemiach włoskich.

Silny człowiek w ostatnich sezonach po stronie Sardynii, pochodzący z Torrelavega (Hiszpania) przybywa tam z mocnym zamiarem umocnienia tam swojej dominacji. Zwycięzca dwóch ostatnich edycji sardyńskich zawodów Iberyjczyk ma nadzieję opuścić Włochy z trzecim zwycięstwem w bagażu.

« Ostatnie dwa lata we Włoszech zakończyły się dla mnie bardzo dobrymi wynikamiprzyznaje, przygotowując się do ataku na weekend wyścigowy. W obu przypadkach udało mi się wygrać rajd, więc logicznie rzecz biorąc, jest to impreza, która sprawia mi radość. Dobrze się tam czuję ".

Na podium w Portugalii Dani Sordo zamierza wykorzystać swoje wyczynowe i20, ale także swoją pozycję startową pierwszego dnia (7.), aby znaleźć się wśród pretendentów do ostatecznego zwycięstwa.

« Miałbym przewagę dzięki mojej pozycji wyjściowej (Piątek) więc naprawdę nie mogę się doczekać– kontynuuje kierowca Hyundaia. Wspaniale było stanąć na podium w Rajdzie Portugalii, ale przyjeżdżamy na Sardynię, aby walczyć o zwycięstwo „. Konkurencja otrzymuje ostrzeżenie.

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz